Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesznek korral egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek korral egyre kevésbé válogatósak a nők?

Figyelt kérdés

Több nőt is ismerek aki extrém válogatós volt húszon és harmincx évesen, majd 45 körül durván leadtak az igényekből. Nagyon meglepett a változás.


A férfiaknál nem látom ezt a nagy váltást. Eleve nem olyan válogatósak.


jún. 19. 10:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
8%

Mert 45 évesen rájöttek, hogy

a) ha gyereket akarnak, akkor a leges-legutolsó pillanatban vannak;

b) öregszenek és egyre kevesebb férfinak kellenek.

A férfiak idősebb korban is nagyobb eséllyel tudnak gyereket nemzeni és 50 évesen is van esélyük huszonéves csajokat fölszedni (ha sportos alakjuk van és sok pénzük).

jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
15%
45 évesen kb 95% nem engedheti meg magának, hogy válogasson. Sokan már 35 évesen sem. Tehát magyarul nem az ember változott, hanem rákényszerült, hogy lejjebb adjon és már nincsen kívánságműsor. Ha megtehetné, hidd el, hogy nem változtatott volna.
jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
79%

1# Ha egy nő csinos és sok pénze van, ugyanúgy válogathat a pasik között.

Csak sok nő ennyi évesen x gyerekkel és egy rossz házassággal a háta mögött, már életunt. Van aki nem ad úgy már magára, nem emeli ki a nőiességét. De ha összekapnák magukat, még sokan válogathatnának. Én 40 vagyok és bár sosem szültem, férjhez sem mentem, lenne jelentkező 25-50 éves kor között bármikor komoly kapcsolatra is.

jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit értetek az alatt,hogy " lentebb ad" az igényéből. 40 évesen ismerkedtem. Volt egy elképzelésem milyen párt szeretnék,milyen módon alakítanék kapcsolatot (nem együttélős), nem szeretnék már gyereket, megfelelő egzisztenciával rendelkezzen -hozzám hasonlóan... Eleve ezek adottak voltak ahhoz,hogy így ismerkedjen. Azt,hogy kihez fogok vonzódni nem képzeltem el.Nem kellett "lentebb adnom", nem ragaszkodtam mindenképp' ahhoz,hogy valaki legyen mellettem. Pontosan olyan kapcsolatom alakult amilyet szerettem volna. Azért ne felejtsük el: a férfiak sem tökéletesek,ahogy a körülményeik sem.
jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%

45 évesen azért már elég kevés rá az esély, hogy gyereket szüljenek. Vannak rá esetek, de nem az az általános. Ha van jó egzisztenciájuk, akkor nem gondolnám, hogy annyira ne tudnának el lenni kapcsolat nélkül, szexre úgyis találnak jelentkezőket.

Inkább 35 az a határ, aminél a kávéházi bölcsességek alapján be kellene kapcsolni a vészjelzőnek, ha gyereket akar az illető és férjhez kéne mennie az első jelentkezőhöz. Viszont úgy látom ez is egyre kevésbé van így, ma már sokan élnek egyedül, lesznek inkább "macskás nénik". Persze valószínűleg ettől nem lesznek boldogok, de a házasságban élők sem mind azok, ez ennél sokkal komplexebb kérdés.

jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Én nem látok ilyet. Aki 45 évesen is csinos, szép arcú, sőt sikeres karrier terén is, az ugyanúgy nem a munkás kocsmatöltelékekkel jön össze, ahogy 25 évesen sem.
jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
16%
#4: Igen, egyeseknek "nehéz" elképzelni, hogy nem minden nő instájára nyáladzanak a férfiak, hanem nem veszi őket észre senki vagy akkor az olyan is lesz, amilyen. Megalkudnak azzal aki jut vagy egyedül maradnak, semmi bonyolult nincsen ebben. Nem hiába van annyi érdekkapcsolat, mint amennyi. Van aki már 25 évesen itt tart, van aki csak 45 évesen jut el odáig, semmi bonyolult nincsen ebben.
jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%
Ez nemtől függetlenül lehet így,és lehet ennek az ellenkezője is.
jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
18%
#5: Valójában még az is késő, két kolléganőm is lombikozik és egyikőjük sincs még 40 közelében.
jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%

Én nemhogy nem adtam 40+-osan lejjebb az igényeimből, hanem egyrészt már volt gyerekem, tehát őt is figyelembe kellett vennem, hogy kit "szabadítok rá", másrészt az addigi tapasztalataim alapján bizonyos tulajdonságok esetén rögtön tudtam, hogy na ezt nem és ezt sem.

Külsőre meg mindig is válogatós voltam. Az nem változott.

jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!