Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi elmondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elmondja egy nőnek, hogy őt elhagyta a volt barátnője, akkor lúzernek fogja gondolni, ezért jobb, ha a férfi azt mondja, hogy közös megegyezéssel szakítottak?

Figyelt kérdés
Külön a nők, és külön a férfiak szavazzanak.
jún. 12. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Mondja meg, hogy elhagyta a volt csaja (női kommentelő vagyok)
Mondja azt, hogy közös megegyezéssel szakítottak (női kommentelő vagyok)
Mondja meg, hogy elhagyta a volt csaja (férfi kommentelő vagyok)
Mondja azt, hogy közös megegyezéssel szakítottak (férfi kommentelő vagyok)
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Komoly kapcsolatnál szerintem fontos az őszinteség, hazugságra semmit se lehet építeni.


Jelen esetben az se mindegy, hogy miért hagyott el? Csúnyán viselkedtél, esetleg meg is ütötted, avagy többszöri próbálkozás után ugyanaz a konfliktus jött elő, amibe belefáradt, hogy megoldja és gyakorlatilag már te is a szakítás felé hajlottál?


Személy szerint akkor tekintek valakit lúzernek, ha képtelen cselekedni és inkább a sarokban siránkozik. Aki ismerkedik és folyamatosan tesz a boldogságáért az semmiképpen se tartom annak. Nem minden kapcsolat működik tökéletesen, teljesen természetes a szakítás, ugye ebből is tanulunk.

jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl kollegák csak annyit közölnek ha véletlen téma, hogy szakitottunk. De hogy ki kivel miért azt nem. És semmiféle picsogás érzelmi reakciokat se tesznek hozzá.
jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Leclerc ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj lenne, ha megmondanád hogy mi történt. Nem vagy attól kevesebb, hogy szakítottak veled. Sőt ha méltósággal viselted, az még jó pont is tud lenni.
jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1


Nem ütöttem meg. Dióhéjban: sok volt köztünk a feszültség, és megromlott a kapcsolat.


Viszont arról, amit te meg a #3-as írtok, eszembe jut egy vicc, amit egy keresztény professzor mondott annak idején:

Egy ejtőrnyős véletlenül fennakad a fán. Nagy nehezen előveszi a telefont, és telefonál, amiben kérik, hogy mondja meg, hol van. Arra megy egy ember. Ez ejtőernyős megkérdezi:

- Mondja, hol vagyok most?

- A fán - feleli az ember.

- Mondja, maga nem keresztény - kérdezi az ejtőernyős - Mert amit mondd, az jó. De nem tudok vele mit kezdeni.


#2


Ez a megoldás már jobban tetszik.

jún. 12. 18:59
 5/13 A kérdező kommentje:
A keresztény professzor egyébként Szigeti Jenő volt, ott voltam az előadásán, amikor ezt hallottam.
jún. 12. 19:04
 6/13 A kérdező kommentje:

De amúgy ha esetleg nem ment volna át a vicc:


Nagyon szép, nagyon cuki, hogy az őszinteséggel jöttök, de ennek az égvilágon semmilyen gyakorlati haszna nincs. Elméletben jól hangzik, de a nők a gyakorlatban nem igazán tudnak FÉRFIKÉNT tekinteni egy olyan emberre, akit kidobnak/visszautasítanak a nők. Az a férfi, akit szeretnek a nők, vagy legalábbis nincsenek kudarcai a csajok előtt.

A magam részéről nem vagyok biztos abban, hogy a hazugság rossz, ha az a jó cél érdekében történik.

Nagyon idegesítő, amikor az emberek ilyen jól hangzó, de a valóságban teljesen haszontalan tanácsokat adnak.


Ha az ember mégis el akarja kerülni a hazugságot, akkor jobb az, amit a #2-es kommentelő mondott.

jún. 12. 19:24
 7/13 Leclerc ***** válasza:
57%

6. "de a nők a gyakorlatban nem igazán tudnak FÉRFIKÉNT tekinteni"

Ez csak a férfiak fejében létező sztereotípia csupán, nincs igy a valóságban.

jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7


A véleményed tiszteletben tartom, de nem értek veled egyet.

jún. 12. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

8

Akkor ne érts a 7-el egyet, pedig igaza van. Miből gondolod, ha azt mondod, hogy te hagytad el a nőt, hogy az jobb? Semmivel nem jobb.

Nyugodtan elmondhatod, hogy sok volt már a nézeteltérés és nem működött a kapcsolat, barátnő lelépett. Ebben nincs semmi, de ha közben elkezded szidni őt, és úgy általában az összes nőt, némi agresszív vagy én vagyok a világ vesztese felhanggal, akkor valóban nem lesz jó a fogadtatás. Maradj rövid és tárgyilagos.

jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha én hagyom a nőt, az annyival jobb, hogy nem engem dobnak el, így nem tűnök egy értéktelen kacatnak. Ha meg a csaj vissza akar jönni, az még jobb.


Egyébként meg ez is egy fura dolog, hogy nem lehet szidni az exet. Az ember szidhatja az apját, a tanárt, a főnökét, a kormányt stb. De az ex az szent. Akkor is, ha egy aljas alak volt.

Ezen a ponton egyébként valószínűleg nagyon-nagyon sok ember hazudik. Mert tudja, hogy ha szidja az exet, az - a közmegegyezés értelmében - ő lesz a rossz. Szóval a másik tönkretette az életét, akkor sem mondja el azt, amit valóban gondol róla.

jún. 12. 20:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!