Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit baráti társaságból, nagyon jól elvoltunk, volt, hogy kettesben találkoztunk. Megbeszéltük az első komoly randit. Iszonyat illedelmes pasi, nagyon kedves és figyelmes. Megbeszéltük, hogy mit eszünk/iszunk. A randi nála lett volna (én mondtam, egyéb okok miatt) de mondtam neki, hogy én nem szexelni akarok vele, csak jelenleg máshol nem alkalmas a találka. Meg is beszéltünk mindent, eljött a randi napja és lemondta, betegségre hivatkozva. Ez volt 2 napja, és azóta nem írt semmit. És az a durva, hogy már előre több nap meg volt beszélve, hogy együtt leszünk. Mi lehet ennek az oka?

Annyit kell tudni, hogy 2 évvel fiatalabb nálam (én 27, ő 25)



jún. 5. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Beijedt.
Csak szexet akar.
Meggondolta magát.
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Vagy több csajt is fűzött, nem te voltál neki a top, összejött az, aki jobban érdekelte és most vele foglalkozik. Persze, az is lehet, tényleg beteg és írni sem bír. :D Utóbbit kétlem. De lényegtelen az ok, lépj tovább!
jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekelted, csak úgy elment veled a beszélgetés, aztán inkább meggondolta magát, hogy ennyi macerát nem ér meg neki.
jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Minden bizonnyal elkapott valamilyen vírusos fertőzést, és leterítette a lábáról, lehet ég a láztól, rosszul van, szédül, fáj a torka stb. Nem kell mindig legrosszabbra gondolni, hagyj pár napot, hetet neki, hogy felgyógyuljon és próbálkozz újra nála.
jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted már, hogy hogy van?
jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben ha te gondoltad volna meg magad mit mondtál volna neki anélkül, hogy megbántottad volna?


(Erre más is válaszolhatna, nemcsak a kérdező)

jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csak jelenleg máshol nem alkalmas a találka"


Na, ilyet se hallottam még 😅 Aztán miért ne lehetett volna elmenni valahova, akár egy kávéra is. Szegény fickó rittyentsen neked egy romantikus vacsit, takarítson ki, stb, mert te kíváncsi vagy a lakására? Hát ne haragudj, de én se vittelek volna fel a lakásomba első randin. Azaz én privát terem, amibe te pofátlanul betolakodsz. Egyáltalán, miért akarnám megadni a lakcímem?

Szerintem ez most esett le neki is, aztán gyorsan pattintott.

jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezem, hogy megkerdezted hogy van?

Mivel ő mondta neked hogy beteg, lehet illendő lenne rákérdezni. Ha meggondolta magát majd kiderül, de legalább Te nem voltál bunkó

jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexet akart (normal esetben nem hivjuk at a masikat hozzank mert az tudjuk mit jelent) es kozben meggondolta magat. A betegsegre hivatkozas a leggagyibb kifogas. Onnan tudod hogy hazudik, hogy nem keresett. Aki tenyleg beteg, nem rendez le ennyivel hanem igyekszek mar rogton mas alternativat felkinalni es igyekezni hogy a szemedben ne gondold hogy csak hazudott
jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!