Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haladt a dolog, aztán eltűnt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haladt a dolog, aztán eltűnt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tinderen meccseltem egy lánnyal, akiről kiderült hogy Ukrajnából menekült ide a háború miatt, és belőlem persze előtört a szolidarítás, talán kicsit túl is toltam, de talán időben abbahagytam még. Szerencsére kapott lakást, egyelőre megvan.

Azóta beszéltünk telefonon is viszonylag sokat, meg videochat is volt, aztán megbeszéltünk egy talit, viszont ugye neki még kell rohangálnia papírok miatt meg egyéb szóval ilyen okokból az nem jött össze, viszont azóta nem reagál.

Látom hogy online, egy 2 napig írtam is, látta az üzeneteket, de semmi reakció.


Úgy döntöttem nem futok a dolog után, de nagyon érdekel mi zajlik le a fejében, miért nem reagál.


Nemtom lényeges-e, de 22F



2022. márc. 10. 03:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, azért raktam a tini kategóriába a kérdést, mert én még mindig tininek érzem magam ^.^

Még véletlenül sem azért, mert balf@sz vagyok és benéztem. Neeeeeeeem :)

2022. márc. 10. 03:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha annyira érdekel a lány. Írj rá hogy aggódsz érte nem jelentkezik minden rendben van?

Szerintem erre akkor is vissza ír ha nem erdekled. Után ameg ha folytatódik a beszélgetés oké. Ha nem akkor pedig vedd a lapot 🙂

2022. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De amúgy most lehet hogy olyan helyzetbe van de ha nem érdekled azért rádírhatna hogy miért is nem ír
2022. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!