Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett? Mit ronthatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is elnézést.


Megismertem egy lányt, pontosabban ő jött oda hozzám (egy eléggé átlátszó indokkal, szóval valószínűsítem, hogy igazából beszélgetni, ismerkedni akart), még nyár elején. Akkor még volt pasija, nem foglalkoztam nagyon a dologgal.

Nem olyan régen szakított és ismét összetalálkoztunk, amiből "kavarás" lett. Utána elkezdtünk neten is beszélgetni, én elutaztam egy hétre, közben is dumálgattunk. KIpróbáltam ha nem írok neki keres-e és mindig kérdezte, mi van velem, élek-e még :D

Mikután hazaértem elhívtam, hogy találkozzunk, amire csak annyit mondott, majd meglátja, lesz-e valamikor ideje... még aznap ráért (meglepő módon).

Szerintem egészen jól sikerült a "kis randink", a héten kérdezgettem, mikor lehet a következő, hétvégén ráér-e. Nem nagyon akart találkozni, ismét arra hivatkozott, hogy nem tudja lesz-e ideje.

Hétvégén aztán véletlenül összefutottunk, de teljesen érdektelennek látszottam számára. Mintha egy leprás lennék, rám sem akart nézni, minden és mindenki érdekesebbnek tűnt neki. Aztán az este folyamán kijelentette szinte az öszes haverom jelenlétében, hogy egyébként rohadtul nem vagyok az esete és nem akar tőlem semmit.

A furcsaság az ebben, hogy a beszélgetéseink során említette többször is, hogy neki lelkileg nehéz a szakítás miatt, de nem szívesen hagyna engem annyiban, nem lenne jó, "ha elengedne".


Miért csinálhatta ezt, mi baja lehet velem, hogy 180 fokos fordulatot vett a viszonya irántam?

Egyik napról a másikra megutált volna?


2021. júl. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Potlek vagy. Exébe szerelmes
2021. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: Talált azóta jobb befektetőt.

Hagyd a picsbe.

2021. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Úgy ahogy az első írja, nem dolgozta még fel a szakítást.
2021. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Exébe szerelmes"


Elvileg ő szakított, szóval ezt annyira nem gondolnám.


"nem dolgozta még fel a szakítást"


Ez biztosan igaz, hisz mondta is, hogy neki még nehéz. Csak akkor minek keresett és miért nem mondta meg rögtön hogy nem akar semmit? Miért kellett a "játszmázás"?

2021. júl. 21. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérték még össze van zavarodva és nem tudja hogy mit akar. Ilyen emberrel nem is érdemes addig ismerkedni, amíg nincs túl az exen, mert úgyis csak pótlékot lennél. Aztán lehet hogy néhány hét múlva újra az exével lesz, te meg hoppon maradsz.
2021. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek szerint jobb ha hagyom még. Ment mindenkinek a zöld kéz!
2021. júl. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!