Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randitéma, mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randitéma, mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ma este voltam randizni egy lánnyal (20 éves, én 22), akivel egy buliban ismerkedtem meg pár hete. Szerintem tök jól alakult az este, először sétálgattunk majd elvittem vacsorázni, én úgy érzékeltem, hogy ott is tök jól elvoltunk, nevetgéltünk, bújt, flörtölgetett, megvolt a kémia abszolút. Majd vacsi vége felé már kicsit szótlanabb volt, pedig próbáltam ugyan újabb témákat dobálgatni. Aztán szólt, hogy elugrik mosdóba, mindjárt jön. Vitte magával a táskáját is, amiben a telója volt.


Olyan 8-10 perccel később jött csak vissza, gondoltam biztos sminkel meg ilyenek, nem izgultam emiatt, viszont mikor visszatért az asztalhoz mondja, hogy kapott egy telefont az imént és most el kell mennie és ne haragudjak. De elég kamu szagúnak tűnt, mert csak hebegett-habogott mikor mondta. Puszi-puszi, mondta hogy majd beszélünk még, aztán elment. Ja és nem aranyásó, mert ő ajánlotta fel, hogy felesbe fizessünk, oda is adta a rá eső részt mielőtt lelépett. Próbáltam hívni, hogy minden okés-e, de nem vette fel.


Szóval fura nagyon, nem tudom mi történhetett, enyhén szólva váratlanul ért.



2020. szept. 10. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csaj pattintott téged. Ha nem reagál a megkeresésedre akkor "ghostolja" magát. HA valóban érdeklődne irántad, akkor legalább valami magyarázatot ad arra, hogy miért lépett le és nem hagy téged kétségek között.
2020. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Közben írt egy üzit, hogy rendben van minden, de most nem tud visszahívni.
2020. szept. 10. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Vagy megjött neki a menstruációja, és azért nem akar beszélni veled, mert még nem találta ki, mit mondjon, milyen hívást kapott.
2020. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez ma volt, van idő, hogy kiderüljön.
2020. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őt, majd ha akar valamit akkor keres.


Abból a szempontból érdekes hogy korrekt volt mert kifizette a számla felét, viszont az indok meg elég ködös hogy miért ment el.

2020. szept. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Hmm, nem mondtál valami olyat, amivel megbántottad? Mert nekem nagyon az jön le, hogy kimentette magát. Csak ez furcsa, hogy egyik pillanatról a másikra lett szótlanabb és le is lépett, ha az este amúgy jól alakult addig.


De amúgy ha tegnap este volt ez, még úgyis kiderül valószínűleg mi volt a baj...

2020. szept. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem turkáltad az orrod, nem beszéltél hülyeségeket,

nem voltál túl nyomulós, stb., akkor lehet, hogy

valami egyéb személyes ügy, ami miatt le kellett lépnie.


Lehet, hogy amúgy is várt egy telefont, azért hallgatott el,

mert nem érkezett meg, ezért bement a mosdóba, hogy az illetőt

felhívja. Ez bárki lehet, nem biztos, hogy valamelyik exe.

2020. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi olyat, amivel elriszthattam volna. Tök jól elvoltunk, sőt inkább ő bújt még hozzám, mint én hozzá. Aztán pár perc leforgása alatt vidámságból szótlan lett, majd mosdó, aztán rögvest távozás...
2020. szept. 11. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak egy ingyen vacsira vágyott, megkapta, ennyi
2020. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De pont ezaz hogy nem ingyen volt, hisz a reszet kifizette...
2020. szept. 11. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!