Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randitéma, mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randitéma, mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ma este voltam randizni egy lánnyal (20 éves, én 22), akivel egy buliban ismerkedtem meg pár hete. Szerintem tök jól alakult az este, először sétálgattunk majd elvittem vacsorázni, én úgy érzékeltem, hogy ott is tök jól elvoltunk, nevetgéltünk, bújt, flörtölgetett, megvolt a kémia abszolút. Majd vacsi vége felé már kicsit szótlanabb volt, pedig próbáltam ugyan újabb témákat dobálgatni. Aztán szólt, hogy elugrik mosdóba, mindjárt jön. Vitte magával a táskáját is, amiben a telója volt.


Olyan 8-10 perccel később jött csak vissza, gondoltam biztos sminkel meg ilyenek, nem izgultam emiatt, viszont mikor visszatért az asztalhoz mondja, hogy kapott egy telefont az imént és most el kell mennie és ne haragudjak. De elég kamu szagúnak tűnt, mert csak hebegett-habogott mikor mondta. Puszi-puszi, mondta hogy majd beszélünk még, aztán elment. Ja és nem aranyásó, mert ő ajánlotta fel, hogy felesbe fizessünk, oda is adta a rá eső részt mielőtt lelépett. Próbáltam hívni, hogy minden okés-e, de nem vette fel.


Szóval fura nagyon, nem tudom mi történhetett, enyhén szólva váratlanul ért.



2020. szept. 10. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, engedd el
2020. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!