Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett? Hova tűnt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Hova tűnt a lelkesedés?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és nagyon sokat beszéltünk, személyesen hajnalban 3-4 óra hosszát. Végül elhívtam randira, ami véleményem szerint nagyon jól sikerült. Láthatóan jól érezte magát, jó programok voltak és miután hazavittem megpróbáltam megcsókolni. Igazából kis gyengéd csókokat szerettem volna adni, de ő visszacsókolásból nyelves csókot kezdeményezett, ami szintén nagyon jó volt. Az első csókot második csók is követte és elég szenvedélyesre sikeredett.

Mikor elindultam haza egyből írt, hogy miután hazaértem írjak. Utána is szuperül elbeszélgettünk, megköszöntem, hogy eljött. Ő szintén és mondta, hogy nagyon jól érezte magát.

Ezek után napokig beszéltünk és szó volt a második randiról is, azonban ezek után észrevettem, hogy nem igazán reagál úgy, mint pár nappal ezelőtt. Ez az egész addig ment, amíg meg nem kérdeztem, hogy mit szeretne, szeretné-e folytatni az ismerkedést.

Több mint 24 óráig nem kaptam semmilyen választ és nem értem miért nem írta le őszintén a problémáját.


Ha nem lett volna vonzalom nem történik meg a csók, a szimpátia megvolt, igazából hiába első randi volt ugyanakkor még sem, hiszen már előtte többször beszéltünk személyesen is.


Mi történhetett? Hova tűnt a lelkesedés?


F/23



2019. ápr. 18. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van neki más is,valószinű régebbi kapcsolat,Te csak pótlék voltál.
2019. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én jobban szeretem, ha a pasi lelkes az első randi után, és ő hív mielőbb másodikra is, és nem ilyen tétova, hogy "na, akkor mi legyen?". Ez az udvariasság kicsit olyan nekem, mintha nem lenne biztos magában, de azért ha zöld lámpát kap, akkor a szexig még elkavar velem, aztán dob csak.
2019. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez fordult meg a fejemben, hogy biztosan van valaki más.
2019. ápr. 18. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van egy exe aki közben visszaköszönt az életébe. Sajnos ez így elúszott, sajnálom
2019. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 Elhívtam randira nem pedig megkérdeztem, hogy mi legyen. Beszélgettük is, hogy milyen jó lenne. Aztán jött az, hogy majd megbeszéljük jövőhét elején, mert sűrű volt a hete (tényleg sok dolga volt). Ezek után kérdeztem rá, hogy akkor mit szeretne.
2019. ápr. 18. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Igen, valószínűleg. Egyre jobban megerősítettek abban, amire én is gondoltam.

A kérdés már csak az, hogy miért nem lehet ezt megmondani?

2019. ápr. 18. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Van, amikor valóban sűrű az ember hete, vizsgák, ünnepek, minden összejön. Amíg nem pattint le, addig szerintem add meg neki a bizalmat, hogy tényleg csak sok a dolga, és ne kezdj el kombinálni. Főleg ha valóban ennyire jó volt vele.
2019. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj, hogy így pattintott le. Semmi válasz, eltűnt és emellett aktív. Amikor elfoglalt volt az a randi megbeszélésének időpontja volt.
2019. ápr. 18. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több vasat tart a tűzben.

Jobb befektetőt talált.

2019. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt a jobb befektetőt talált dolgot nem igazán hiszem. Lehet külsőre talált jobbat, de belsőre tuti nem. Másrészt megvan mindenem és meg is tudtam volna adni neki mindent.


Valószínűleg igen, volt más is.


Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!