Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Adott egy harmincas férfi és egy harmincas nő. Ismerős által szereznek tudomást egymásról, először levelezni kezdenek, majd megtörténik az első személyes találkozás. Jól sikerül a randi, jókat beszélgetnek, nevetgélnek. Utána megint pár napig üzenetezés (közben egyéb teendők miatt nem tudnak találkozni) majd mikor ismét lehetőség nyílik rá, a férfi megint elhívja találkozni a nőt. Ismét jól sikerül a randi, mozi, sétálgatás, csók, kézenfogva séta, ölelés, hazakísérés, majd a kapuban elköszönés csókkal, stb.. És ezután jön a furcsaság. A férfi már nem ír annyi üzenetet, 1 nap pár mondatot csak, vagy még annyit se, illetve nem hívja el a nőt következő randira. Ismerősök szerint félénk a srác, a randikon egyértelműen látszott rajta, hogy tetszik neki a lány, és a lány is kimutatta felé, tehát kölcsönös volt a szimpátia.


Kitalálhattátok, én vagyok a történet női szereplője, és ötleteket szeretnék kérni, hogy miért lehet ez. Ha esetleg tényleg csak megijedt egy kapcsolat lehetőségétől, illetve nem tudja, hogy kezelje a szituációt, akkor természetesen segítenék neki, de azért van a világon büszkeség is, szóval nem akarok "rányomulni" se. Csak ez így elég fura szitu és szeretném kideríteni, mi lehet a háttérben (pár napja rákérdeztem, annyit írt, hogy sok a melója, meg hogy most nem a legszerencsésebben jöttek ki a dolgok).


Köszi előre is a válaszokat!


2017. aug. 15. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos megijedt egy komoly kapcsolat gondolatától és átgondolta otthon, hogy vajon ez kell e neki egyáltalán? Ha írtad félénk, akkor tuti nem is volt barátnője előtte vagy nagyon régen volt neki talán. Így még jobban megijedhetett tőled, hogy látta rajtad, hogy te esetleg ezt vér komolyan gondolnád. Ezért most védekezés gyanánt próbál a legkevesebbet kommunikálni veled, hátha így "eltaszíthat" magától úgy, hogy neki nem kell kimondania, hogy nem akar, mert még ettől is fél valószínű.
2017. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rá kell nála kérdezned, mert úgy néz ki, behúzta a kéziféket.

Lehet tényleg kicsit túl gyorsan haladtak az események és beparázott a kapcsolat gondolatától.

Nem hinném, hogy nagyobb gond lenne ennél.

2017. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: azért én sem "vér komolyan" vettem, ennyi idő után még nem is lehetne :)

Csak azt nem értem, akkor miért csókolt meg? Végül is ő irányította az eseményeket, tehát miatta haladtak "gyorsan", már ha ezt annak lehet nevezni. :)

Második, köszi neked is a választ. Valami tipp? Egyelőre annyit teszek, hogy én sem keresem tegnap óta, hagyom gondolkodni (vagy nem tudom, mit csinálni:)

2017. aug. 15. 09:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, írtad, hogy rá kéne kérdezni.. na de attól csak még jobban megijedne, nem?
2017. aug. 15. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak arra vár, hogy te is kimutasd az érdeklődésed. Nem lehet tudni, de tény hogy egy idő után már nem csak a férfinak kéne érdeklődést mutatni. Oké hogy a csókot hagytad, de érdekled is annyira, hogy néha ráírj egy hogy vagy-ot? Vagy mondjuk elmondd, hogy jól érezted magad? Ez nem nyomulás, viszont jól tud esni a másiknak. És ebből azt is leveszi, hogy itt az idő újabb randit szervezni. Akár célozgathatsz is rá, hogy de jó lenne ide meg oda elmenni, volt-e már ott stb. Ez is olyan dolog, hogy ha akarja akkor leesik neki, hogy mit akarsz és még ez sem nyomulás kategória. Ha viszont ezek közül egyikre sem vevő, akkor nagy valószínűséggel, megijedt és most távolságot tart.
2017. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy csók csak úgy is elsülhetett a semmiből, hirtelen felindulásból. Abba még nem kell sokat látni ám, ha te se vetted olyan komolyan, akkor most én a helyedben hagynám, hogy ő keressen majd. Ha 3-4 napig nem keres utána én sem válaszolnék a helyedben ennyi ideig, hogy érezze ő is azt, hogy ha nem keresett, de te vártad az üzeneteit, akkor, ha keres ő is várjon a tiédre.
2017. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem játszanám a "hanyagolom taktikát", sose értettem mondjuk, hogy mire jó. Mindenki vár, hogy a másik lépjen, úgy aztán akkor életünk végéig várhatunk. Nem éri meg. Kezdeményezz bátran, lehet kicsit félénkebb fajta és vár némi visszajelzést. Persze ha úgy érzed, csak te erőlködsz, akkor érdemes komolyan elgondolkodni, hogy ez most mi, de jelenleg szerintem semmi akadálya, hogy te mutasd ki érdeklődésed.
2017. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A csókot nem hiszem, hogy csak úgy "hirtelen felindulásból" követte el, az előre eltervezett volt:) meg a kézenfogva séta, ölelés.. azért lehet érezni a másikon, ha tetszel neki..


Én is kimutattam, személyesen is, meg utána volt olyan is, hogy én írtam neki előbb, tehát én is ugyanúgy "léptem" felé.

Végül is sok mindent nem tudok tenni, vagy várok türelemmel, és nem keresem, vagy rákérdezek hogy mi van, bár ez utóbbit nem igazán szeretném meglépni, csakhát azért mégiscsak kíváncsi vagyok. :)

2017. aug. 15. 09:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Akár csak magamat olvasnám...


6-os na ezzel lehet tényleg ellaposítani egy kezdődő kapcsolatot, hogy váratjuk.


Szóval a fiú nem biztos magában, valami miatt nem elégedett magával stb., ezért kétségei vannak akár hogy elég jó -e neked, van -e így jövője, meg tud -e felelni neked. A randi után belegondolt ezekbe - így visszavett.


Otthoni kapcsolatai is beleszólhatnak, vagy korábbi ex - ha ezt kizárod akkor a fenti.

Lehet tényleg munka probi is amúgy, mondjuk sok van neki ennyi.


Én annyit tennék ha nagyon nem jelentkezik és kér randit - akkor lépnék a lány helyében. Találkoznék vele és tisztáznék finoman. De erre komolyan fel kellene készülni előtte - persze ha jól akarsz kijönni belőle- pl. akarod folytatni vagy elmélyíteni.

Ha ide jutsz szívesen segítek: pl. azt sugározni felé hogy nem kell halálosan elkötelezni magát feléd az elején, illetve hogy elfogadod úgy őt ahogy van.

2017. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Lehet hogy tudatosan visszavett, kíváncsi hogy mit reagálsz. Én is ilyen típus vagyok, 2-3 randi után hagyok teret a nőnek, hogy ő is kezdeményezzen, hogy bizonyítsa neki is fontos a kapcsolat.

Szóval azt javasolom, hogy kezdeményezz randit, nézzél ki valami jó helyet és programot és ne légy szívbajos. Lehet hogy tényleg sok a munkája és nem tudjátok összehozni, de legalább tettél egy megerősítést felé, hogy van keresnivalója. Ha ő kér egy kis időt,mert nagyon elfoglalt, akkor a labda automatikusan visszakerül az ő térfelére, utána nem kell győzködnöd, hívogatnod.

40F

2017. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!