Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Adott egy harmincas férfi és egy harmincas nő. Ismerős által szereznek tudomást egymásról, először levelezni kezdenek, majd megtörténik az első személyes találkozás. Jól sikerül a randi, jókat beszélgetnek, nevetgélnek. Utána megint pár napig üzenetezés (közben egyéb teendők miatt nem tudnak találkozni) majd mikor ismét lehetőség nyílik rá, a férfi megint elhívja találkozni a nőt. Ismét jól sikerül a randi, mozi, sétálgatás, csók, kézenfogva séta, ölelés, hazakísérés, majd a kapuban elköszönés csókkal, stb.. És ezután jön a furcsaság. A férfi már nem ír annyi üzenetet, 1 nap pár mondatot csak, vagy még annyit se, illetve nem hívja el a nőt következő randira. Ismerősök szerint félénk a srác, a randikon egyértelműen látszott rajta, hogy tetszik neki a lány, és a lány is kimutatta felé, tehát kölcsönös volt a szimpátia.


Kitalálhattátok, én vagyok a történet női szereplője, és ötleteket szeretnék kérni, hogy miért lehet ez. Ha esetleg tényleg csak megijedt egy kapcsolat lehetőségétől, illetve nem tudja, hogy kezelje a szituációt, akkor természetesen segítenék neki, de azért van a világon büszkeség is, szóval nem akarok "rányomulni" se. Csak ez így elég fura szitu és szeretném kideríteni, mi lehet a háttérben (pár napja rákérdeztem, annyit írt, hogy sok a melója, meg hogy most nem a legszerencsésebben jöttek ki a dolgok).


Köszi előre is a válaszokat!


2017. aug. 15. 09:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9-es, köszi, aranyos vagy :) igazából szerintem is ez lenne a legjobb, találkozni és személyesen megbeszélni, de ha nem nagyon keres, akkor szerintem kicsit ciki lenne nekem "nyomulni" és felhozni a talit.. Főleg úgy, hogy már nem egyszer írtam rá magamtól, direkt, hogy érezze, én is érdeklődöm iránta..
2017. aug. 15. 13:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Hány éves? Lehet nem érdekled úgy és a randi alatt kiderült. Mivel már találkoztatok, kár a félénkséggel magyarázni, de lehet vele takarózni, ahogy a melóval is.
2017. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!