Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vége lett egy viszonylag hosszú párkapcsolatomnak és mivel nincs sok esélyem ismerkedni emberekkel (hétvégén kívül -bulikban-, mert amúgy egész nap dolgozom) eldöntöttem, hogy regisztrálok Tinderre (nem volt a legjobb ötlet), hátha akad valaki, aki tetszik és közösek az érdeklődési köreink is+ talán az önbizalmamat is kicsit javítja.

Írtak eléggé sokan, elkezdtünk beszélgetni , viszont csak egynél éreztem azt, hogy van bennünk valami közös, jól el tudtunk dumálni. A számomat is elkérte, Facebookon is ismerősök lettünk és úgy ment tovább az ismerkedés. Tényleg egész nap el tudtunk csevegni és megbeszéltük, hogy MA találkozunk.

Boldog voltam, mert olyanokat írt, hogy alig várja, hogy lásson már, nagyon hasonlóak vagyunk és ilyen barátnőt szeretne, mint én. Szóval úgy tűnt nem csak kalandot keres.

Tegnap elmentem vásárolni és elfelejtettem neki válaszolni egy ideig...Közben Facebookon fent voltam, beszélgettem egy barátnőmmel, fel sem tűnt, hogy azt valószínűleg látja..Amúgy általában nem várakoztatjuk meg egymást a válaszolgatással. Később irtam neki, elnézést kértem, de nem válaszolt. Kora reggel írt egy eléggé közömbös üzentet, ahol elmondta, hogy bealudt, pedig fent volt Facebookon este amikor írtam neki.. Arra reagáltam és egy óra múlva megkérdeztem, hogy mi a baj, arra sem írt..

Tényleg nem tudom mi történhetett és sajnos nem látom át a helyzetet "tiszta" fejjel. Vajon ennyire sértő lenne, hogy nem válaszoltam, vagy lehet mással ismerkedik ? Írni fog még? És ha igen akkor találkozzak vele vagy hagyjam? Nem tűnt komolytalannak, szóval tényleg nem tudom, mi történhetett.



2017. nov. 28. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisse gyerekes. Van hogy en se irok egybol vissza valakinek ha epp dolgom van. Jo valoban valaszolhattal volna neki de most bosszubol nem irni eleg gaz. A baratnom is van hogy 1 ora mulva valaszol volt olyan is hogy fent volt elvileg es nem irt egybol de van jobb dolgom mint ilyen pitianer dolgokon lovagolni egy gyerekeskedni.
2017. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus mai modern gyerek. Ha 5 másodpercig nem válaszolsz neki, az azt jelenti leszarod...

Nem jó jel, ezer más dolga is lehet valakinek mint hogy folyamatosan a telefonon csüngjön.

2017. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebből valószínűleg nem lesz semmi. Remélem, tanultál belőle! A szuper pasi nem jött be. Lehet, hogy a félredobott 20 között meg több normális is volt.
2017. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tanultam e belőle? Mégis mi a tanulság? Hogy válaszolni kell rögtön?
2017. nov. 28. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mással is ismerkedik. Én is hasonlóan jártam. Olyan minőségi kommunikációt folytattunk írásban, és olyan bókokat kaptam tőle, hogy őszintén, buta módon eszembe nem jutott, hogy mellettem mással is randizik. Pedig miért ne? Hisz nem volt köztünk semmi. Aztán megvolt a randi, megcsókolt, minden, ami kell. És én kértem időt. És aztán másik lánnyal összejött. Ez a mai Tinder világ ez ilyen. Ezt bele kell kalkulálni. Lehet, nem az időkérés volt a baj, lehet, nem az a baj, hogy te nem azonnal válaszoltál, hanem lehet, hogy válaszolt neki, vagy jobbra húzta közben egy nálunk dögösebb. Ennyi.


Ezeket tudomásul kell venni sajnos a mai világban.

2017. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, nagyon logikusan hangzik.

Vajon kellene írnom egy utolsó üzenetet, csak hogy közöljem mekkora patkány? Csak mert nagy idiótát csináltam magamból az utolsó üzenetemmel...

2017. nov. 28. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igaziból nem patkány. Az a helyzet, hogy mivel nem vagyunk még velük kapcsolatban, ez nem annyira patkányság, amit csinálnak, csak nekünk rosszul esik.

Hagyjad.

Szerintem nem csináltál hülyét magadból, azért mert őszintén leírtad azt, ami benned van. Én is leírtam, normális stílusban elbúcsúztunk egymástól, és ennyi. Ha neki ennyi voltam, ennyi voltál, úgysem lett volna olyan jó az a kapcsolat, - én legalábbis ezt gondolom így utólag erről.

Szerintem az inkább a megalázó ránk nézve, ha ilyenkor elkezdünk fröcsögni.

Én sem nem alázkodtam meg, sem nem fröcsögtem. Kifejeztem meglepődésem, és udvariasan elköszöntem. Ennyi.


De persze, te nem én vagy, nyugodtan kiengedheted a gőzt neki, hisz úgysem látod többet valószínűleg.

2017. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy jólesik. :D :D
2017. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy még egyáltalán nem értettem, hogy mi a helyzet, bűnbánóan megkérdeztem, hogy mi a baj egy puszis szmájlival ..
2017. nov. 28. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok..ne foglalkozz vele. Nem tartozik feled semmi elszamolassal ahogy te sem nekik ha latod hogy nagyon kozombos szard le. Talan o fog majd keresni. Velem is sok ilyen tortent tinderen aztan vegen csak lett baratnom onnan. :D
2017. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!