Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek így mennyire kellemetlen? Srácok, nektek ez tetszene?

Figyelt kérdés

Randizunk már kb 3-4 hete a sráccal, és egyre jobban haladunk, rengeteget beszélgetünk, de már csókolóztunk is sokszor, szoktuk egymás kezét fogni, átkarolni egymást, olyan is volt, hogy átkarolt én meg oldalról hozzábújtam, és hasonló érintések. Egyébként egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, és elég sokat találkozunk.

A múltkor egy elég eldugott helyen ültünk, egy parkos/erdős részen egy padon, már kb két órája tartott a randi, de addig csak sétáltunk, meg beszélgettünk. Olyan ruha volt rajtam, ami kb a térdemig ér, és idén először nem volt alatta harisnya.

Az az igazság hogy ha randizunk, mindig iszonyat nedves leszek, de ha telefonon beszélünk, általában akkor is… Elkezdte a padon ülve simogatni a térdem, majd egyre feljebb és feljebb haladt, de közben beszélgettünk, viszont elég nehezen tudtam azért koncentrálni.😅 Szóval annyira “bent” simogatott már, hogy éreztem, ahogy a kisujja néha hozzáért a bugyimhoz. Szerintem kivörösödhettem kicsit, de tuti hogy a légzésem megváltozott, és biztos vagyok benne, hogy érezte, hogy baromi nedves vagyok. Mert akkor beszélgettünk arról először, hogy vannak-e exeink, szex, ilyesmi. Egész konkrétan ő kérdezett rá volt-e már pasim. Hívták, amit kinyomott, de elvette hozzá a kezét, és én keresztbe tettem a lábam, mert már túl sok perverz gondolatom volt.😅🙈🙈 És kicsit kellemetlen volt, hogy mi van ha felbukkan valaki. 21L



jún. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi kellemetlen, hogy fel van izgulva rám a csaj? Vagy attól tartasz, hogy azt gondolta valami más miatt vagy nedves odalent? Esetleg, hogy meglátnak? Nekem tetszene, amennyiben bejön a lány akivel randizom, én egyből levágnám, hogy mi miatt vagy nedves, pedig nekem aztán tényleg nincs tapasztalatom szexualitás terén, de azért azt többnyire feltudom ismerni mi játszódhat le a másikban pl egy ilyen helyzetben. Mármint már az is árulkodó jel, hogy hagytad hogy simogasson stb.
jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kellemetlen az, hogy nyilvános helyen csináltunk ilyet, igen. Mármint ott emberek sétálnak/ futnak / kutyát sétáltatnak, akár gyerekkel vannak.😅

Azt nem gondoltam, hogy az hinné más miatt vagyok nedves.😅 Akkor ez jó érzés a srácnak is, ezek szerint?!

jún. 3. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Hát amennyiben nem tetszik, hogy megláthatnak titeket szóvá lehet tenni, hogy nem szeretnéd, hogy legközelebb úgy tapizzon ott téged, amikor más simán megláthat. Vagy csak annyit mondani, hogy te ezt csak a négy fal között engeded neki meg. Igen ez jó érzés a srácnak is, kicsi rá az esély, hogy valami félreértés lenne stb. 1-es voltam.
jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
jún. 3. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
egy nyominger.. haza vihetett volna egybol vagy valami rejtetteb zugba..
jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ladygaga2 válasza:
46%

Én meleg srác vagyok és velem is történt már hasonló, én általában passzív vagyok, de ha nagyon felizgulok, aktívként is része vagyok a szexben ha a másik félnek is jó, ha egy kicsit passzív lesz. Velem is egy nyilvánosabb helyen történt, ő is simogatott, viszont neki nem csak a kisujja ért a nadrágom azon területén, ahol a nemi szervem van. Nagyon szerettem volna, ha folytatnánk, viszont nyilvános helyen voltunk, a Margit-szigetnél. Nagyon felizgultam és ezt fiúk esetében nem lehet nagyon titkolni, kénytelen voltam lerázni a palit és hazamenni. Nagyon örültem volna annak, ha több is lett volna csak tényleg zavart, hogy nyilvánosan csinálja ezt, én nem vagyok az a típus, aki nyilvánosan is benne van az ilyesmiben. Nekem is megváltozott a légzésem, éreztem, hogy lüktet a farkam, és a pali is egyre közelebb tolta a fejét az enyémhez, nyilvánvalóan többet akart (ahogyan én is).

A palid tudta mit csinál, és biztos vagyok benne, hogy neki is tetszett volna, ha több is lett volna tapinál.

jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!