Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap a csajom elvisz bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap a csajom elvisz bemutatni a szüleihez. Hogy magyarázzam el a szüleinek, hogy sportfogadásból élek és nem dolgozok? Lehet hitetlenkedni, de nem ezresekkel gurigázok. Stresszes meló ez is.

Figyelt kérdés

máj. 28. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem ezt kellene benyögni első találkozásnál :S
máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
minek beszélnél erről?
máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű. Mond azt, hogy munkanélküli vagy
máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Mond azt elköszönéskor,hogy emelem kalapom ;)


#celzas

máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul szerencsejátékozol, és nem dolgozol!

Semmi szakma, semmi munka, semmi életcél vagy jövőkép?

Szerinted ezen mi az elfogadható?

máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nehéz lesz elfogadtatni.
máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Összekötői tevékenységet végzel, ami sporttal kapcsolatos.
máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kell magyarázni?
máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis kiderül. Szóval kevés szóval. Hát szimpatikus nem leszel.
máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, vagy esetleg azt mondanám, hogy vállalkozó vagyok (hogy milyen területen, az te fantáziádra van bízva). Amúgy ha jól megy a biznisz abban, amit csinálsz (fogadás), esetleg a befolyó pénzből esetleg csinálhatsz is valami vállalkozást, és akkor már nem is hazugság. Én biztos elkezdenék valamivel dolgozni ilyen módon, ha már rendes munkahelyre nem akarnék bejárni. Nincs ezzel gond, én még rendes munkahely mellett is elkezdtem befektetni, majd vállalkozást indítottam (informatikai szervizelés területen), hogy két lábon álljak, ha úgy alakul, hogy a rendes munkahelyem becsődöl vagy ilyesmi, akkor hirtelen van egy olyan pálya, amire rá tudok nyomulni teljes erővel.
máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!