Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összekeverhetők a nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekeverhetők a nárcisztikus személyiségzavarra red flagjei és a csak néhány kalandra kell a nő típusú viselkedéssel?

Figyelt kérdés

máj. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mik a különbségek?
máj. 23. 13:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár hét után is éreztem, hogy tankönyvi grandiózus nárcisztikussal állok szemben, nem tudtam normálisan szakítani. A szembesítésekre feljelentéssel fenyegetett.
máj. 23. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Mègis mivel tudna feljelenteni pár hét után?
máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel te őt. Egyszer vedd fel hangfelvételre, hogy fenyegetőzik pl
máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
E-mailben fenyeget.
máj. 23. 22:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Már többször fenyegetett meg, illetve úgy kifordította azt, hogy neki adtam a telefonomat, hogy egy bizalmi hibámat kijavítsam, hogy én zaklató vagyok, miközben jószándékkal tettem, amit tettem. Onnantól kezdve fenyeget, hónapok óta. Esélytelen bocsánatot kérni tőle őszintén, mert nem tudom mi baja.
máj. 23. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

hagyd ott. Ha fenyeget, jelentsd fel. Ha emailed van, akkor bizonyítékod is van rá.

Jelentsd fel. Ha esetleg sikerül szakítani és utánad más lányt kezd el zaklatni... a világnak lenne jobb, ha megtennéd ezt a feljelentést

máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!