Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác ( 35 éves )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác ( 35 éves ) akivel már november óta tart a kapcsolat, kedves és sokszor meglep ajándékkal, virággal .. de mikor arról lenne szó h közös képet posztoljunk vagy másnak is elmondjuk h együtt vagyunk akkor ellenkezik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? Miért nem akarja felvállalni a kapcsolatot ? Sem a barátainak sem a szüleinek nem mondta még el pedig egy lakásban él velük. ( a szülei meg azt hiszik h nm is szakított az előző barátnőjével )
máj. 13. 16:30
1 2
 11/15 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Ez a csávó nem akar téged felválallni. Se ma, se holnap. Azért nem, mert te csak egy stabil pont vagy, akihez bármikor oda tud dörgölőzni ha egy kis szex kell neki. Jobb lenne ha számonkérnéd, mert különben ebből ha a fickón múlik semmi sem lesz, nemhogy közös élet. Ne hagyd rá a dolgot.
máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleivel kapcsolatos dolog fura, de a fosbukra mondjuk én sem teregetem ki a magánéletemet. Nem azt mondom, hogy ellenkeznék egy-egy képpel stabil kapcsolat esetén, de magamtól nem raknék ki, az is biztos.

F

máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12# “én sem teregetnem ki a magánéletem”, kicsit el magyarázod ezt jobban kérlek. Milyen érvek szólnak mellette számodra
máj. 13. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha más csámcsog azon, kivel vagyok, hol jártunk, boldogok vagyunk-e, stb. Nekem nem célom az öngerjesztő közösségi bulvár hízlalása, szerintem annyira nem tartozik senkire, kivel mikor hova megyek. Persze valamennyi beleférhet, de sokan túltolják. Ha megnézed, kik posztolgatnak gyakran a fb-ra, láthatod, hogy leginkább a nagyon fiatal, egyedülálló korosztály teszi ezt, a stabil párkapcsolatban élők vagy a családosak már nem érzik szükségét önmaguk promózásának. Ezen kívül, az esetleg idejekorán kirakott kapcsolati fotók bonyodalmat jelentenek, ha az a kapcsolat megszűnik. Végül pedig nem szeretnék párkapcsolati képekkel irritálni olyanokat, akiknek ez épp nem adatik meg. Tudom, hogy nem valami jó érzés tud lenni, ha állandóan az jön veled szembe, hogy másoknak minden milyen szép és jó, mikozben neked épp nem. Nem azt mondom, hogy senki ne tegyen ki pár szolid, kedves képet, de nekem igazából nincs erre igényem, ez nekem intim dolog.
máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem akarja a lelkem a többi barátnőjét megsérteni a közös képpel.
máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!