Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak mi értelme hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme hogy egy fiú elkéri egy lány számát akárhol, hisz randiidőpontot egyeztetni ott is, előismerkedni meg Facebookon is tudnak?

Figyelt kérdés

jan. 20. 13:42
1 2 3
 21/26 LuckyLevi ***** válasza:
62%
Ami lejön itt rólad, az alapján szerintem csak elkérte a számod, hogy ne legyen kínos a búcsú.
jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit bonyolítja mindenki túl. Ha valaki időpontot egyeztet, akkor általában előveszi a határidőnaplóját és megkérdezi az első szabad időpontját, hogy jó-e neked. Nem bohóckodik Instával, sms-ekkel meg mindennel.
jan. 20. 19:40
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Határidőnapló- az. Csak van időd hívást fogadni, vagy indítani!? Vagy lakásos prosti vagy? N.
jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 LuckyLevi ***** válasza:
82%

Neked bonyolult egy számcsere, mégis megadtad a számod...

Mint már említették a telefonszám jól jöhet, ha valami baki történik (késik, vagy valami közbejön).

Esetleg előfordulhat, hogy ott félrészegen még nem tudta mikor ér majd rá.

De nem értem miért olyan bonyolult egy számcsere és másnap három sms-ben megbeszélni egy randit.

jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van facebookja...
jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akarják megmutatni a Facebook profilját, fotóit egy először látott idegennek.
jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!