Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után egy héttel keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után egy héttel keresett a srác, lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Volt egy jól sikerült, kellemes randim egy sráccal, akinek látszólag eléggé bejöttem. Vagyis csak látszólag. Ugyanis se másnap, se a következő napokban egyáltalán nem keresett, majd egy hét(!) után megkérdezte, nincs-e kedvem talalkozni. Megalázónak éreztem és nem reagaltam. Szerintetek ha egy férfi ennyi ideig nem jelentkezik, akkor igazam van, hogy nem érdekeltem, nem?
2023. júl. 5. 15:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
hát, helyedben hagynám, valószínűleg B opció voltál számára.
2023. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Azért legalább üzenetváltás lehetett volna ha érdekled. Lehet több lánnyal is randizik, te most kerülnél újra sorba.
2023. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Sokat gondolkodtam a randi után, hogy írjak-e neki, de akárhonnan nézem, szerintem a férfi dolga lett volna, plusz ha akart volna valamit, akkor ír egy sort a köv. 3 napban. De konkrétan annyit nem mondott, hogy kösz az estét.
2023. júl. 5. 15:07
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Felejtős. Ha igazán érdekelted volna, már aznap keresett volna, megköszönte volna a randit és kezdeményezte volna a következőt.
2023. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
18%
Én 3 hónap után kerestem, azóta 3 éve is együtt vagyunk.
2023. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
27%
3# Ezek után én tuti nem írnék neked. Az arcod akkora mint egy ház, az ujjadról meg leesik a gyűrű ha írni kell 2 sort.
2023. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Már miért lenne nagy az arcom? 😂 Nem azt mondtam, hogy nyalja ki a fenekemet, miközben én várom a messiast, hanem hogy a férfi dolga lenne a nőt keresni az első randi után.
2023. júl. 5. 15:24
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező ne foglalkozz ezekkel, hidd el ha érdekelnéd keresett volna. Ezen nincs mit szépíteni.
2023. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem is azon van a hangsúly, hogy egyből “kellett” volna írnia, hanem egyszerűen tény, hogy ha egy férfinak nagyon bejön egy nő, akkor randi után 1 napon belül biztos, hogy keresi. Ha nem így tesz, akkor nem kell neki annyira az a nő. Facts.
2023. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%

És te kerested utána?

Gondolom, nem. Ebből nyilvánvaló, hogy mindkettőtöknek ez csak egy sokadlagos opció lett volna, így szerintem mindketten jobban jártok, ha hagyjátok az egészet a fenébe.

2023. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!