Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után egy héttel keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után egy héttel keresett a srác, lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Volt egy jól sikerült, kellemes randim egy sráccal, akinek látszólag eléggé bejöttem. Vagyis csak látszólag. Ugyanis se másnap, se a következő napokban egyáltalán nem keresett, majd egy hét(!) után megkérdezte, nincs-e kedvem talalkozni. Megalázónak éreztem és nem reagaltam. Szerintetek ha egy férfi ennyi ideig nem jelentkezik, akkor igazam van, hogy nem érdekeltem, nem?
2023. júl. 5. 15:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mondd azt neki nem vagy skalp és nem nem érdekel.


Gondolom nem arra vágysz,hogy egy unatkozó skalpvadász újdonságok utáni ingerküszöbét szinten tartsd.

2023. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
3%

Mondhattok amit akartok, egy férfinak is jól esik ha a nő ír rá, hogy jó volt a randi. Csak a ti kis fejecskétekben van ez az egymásnak bemagyarázott szarság hogy a férfi vadászni szeret meg tesztelni kell őt. Meg hogy ti olyan férfit érdekemeltek aki fut utánatok és meghív mindenre.


Elárulom nektek hogy az én párom egy normális nő, aki el tudja tartani magát, tud főzni vagy kaját rendelni ha kell, szívesen hív meg engem és én is őt. Leginkább pedig kinyitja a száját ha kell valami és nem játszmázik.


Ilyen egy felnőtt nő akire rá szeretném bízni a gyerekem és akire számíthatok ha szükségem van rá. Akin látom, hogy mindenből ugyanúgy kiveszi a részét és belerakja a kapcsolatba amit kell.


Ti meg játszmázzatok, álmodozzatok és matchelgessetek 5 éven át.

2023. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
94%

ti olyan férfit érdekemeltek aki fut utánatok és meghív mindenre.


Ezt pontosan melyik hozzászólásban olvastad?


Nem a hapsi játszmázik amúgy, aki 1 hét után jelentkezik be? Addig még lezavart 3 randit és akkor kezdjük elölről a jelölteket, kit is válasszak...? Ez nem játszmázás?

Ha alapból nem érdeklem, akkor ne keressen meg ha ló nincs, jó a szamár alapon is. Ha érdekelte volna, másnap kereste volna.

2023. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

22: Köszönöm a kritikát az itt író összes nő nevében. Valószínűleg mi nem dolgozunk, nem tudunk főzni, de még kaját rendelni(!) se :D Végülis.


Tudod, az én esetemben inkább pont arról van szó, hogy elég értékesnek tartom magam, aki egymagában menedzseli az életét és a hátam közepére nem hiányzik olyan pali, aki leszívja az energiámat és egy minimális kommunikációra se meltat.

2023. júl. 5. 16:47
 25/38 anonim ***** válasza:
8%

24# Ha ennyire jó manager vagy, akkor mondd meg neki, hogy bocs de egy hét után már nem érdekelsz. Vagy ha tetszik akkor a randi után ráírsz, hogy jól érezted magad.


Ezek alapján olyannak tűnsz mint egy 14 éves tinilány aki ül a telefonja mellett, hogy vajon hívja-e majd a fiú. Aztán meg egy hét után, amikor rád ír, az interneten kérdezed meg hogy mit tegyél...


Az meg hogy minek tartod magad nincs párhuzamban azzal, amit ide leírsz.


Vagy felnőtt módján kommunikálsz és elmondod, hogy jól érezted magad, vagy elköszönsz mert nem tetszik ahogy rád se bagózotz egy hétig.


Nem bántásból, de ahogy fentebb írtam nekem férfiként egy ilyen nőre van szükségem. Ha baja van akkor szól, ha tetszik valami akkor azt kimondja.

2023. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Igazad van és nem veszem bantasnak. Nekem tetszett, nagyon jófej volt a randin, rám is volt gerjedve, vártam 1-2 napot, hátha majd reagál, hogy jól érezte magát, de semmi. Tinderrol ismerem, ott közben folyton aktív volt. Úgyhogy nekem az jött le, hogy vadászik tovább. Amúgy én is az egyenes kommunikáció híve vagyok.
2023. júl. 5. 17:16
 27/38 anonim ***** válasza:
94%
10-es, nehogy már a nő kelljen, hogy udvaroljon, azért elcseszett egy pasik vannak itt:(
2023. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
25%

#22

Álmodban van neked párod, incel fiúka:DDDDDDDDDDD

2023. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
21%

26# Jaja, ha ez a megérzésed akkor ne foglalkozz vele. Köszönj el tőle aztán jöhet a következő randi.


27# Neked mióta udvarlás az, hogy "szia, jól éreztem magam az este". Az hogy lehúzod a wc-t magad után, nálad már extrának számít?


Sőt, haveromat megkérdezte a csaj randi után, hogy hazaért-e rendesen. Ez a különbség közted és a normális nők között, hogy ők nem csinálnak játszmát egy mondatból.


28# Milyen nehéz elhinni, hogy vannak normális nők, akik nem disney hercegnő meg tinderes, húspiac maradék módján viselkednek, ugye? :)

2023. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező olyan, mintha 30-an leírnánk, hogy ezt a pasit ne vedd komolyan, erre mikor egyvalaki azt írja, hogy szerinte tök oké 1 hétig eltűnni (nem az), akkor hirtelen reményt látnál. Ne láss bele semmit, jobban jársz. Ezt a pasit nem érdekled.
2023. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!