Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után egy héttel keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után egy héttel keresett a srác, lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Volt egy jól sikerült, kellemes randim egy sráccal, akinek látszólag eléggé bejöttem. Vagyis csak látszólag. Ugyanis se másnap, se a következő napokban egyáltalán nem keresett, majd egy hét(!) után megkérdezte, nincs-e kedvem talalkozni. Megalázónak éreztem és nem reagaltam. Szerintetek ha egy férfi ennyi ideig nem jelentkezik, akkor igazam van, hogy nem érdekeltem, nem?
2023. júl. 5. 15:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
32%

30# Igen, nehogy véletlenül egy férfi véleményét is meghallgasd mert az ördögtől való dolog! :D


Egyébként azt írtam, hogy bízzon magában és döntse el mit szeretne. Ne a feminista brigádban bízzon és ne is bennem, hanem felnőtt módjára döntse el, hogy megéri-e próbálkozni vele vagy inkább keressen mást.

2023. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
19%
Csak kivárta a 3 napos szabályt.
2023. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
83%

Nehogymar bantsatok a csajt mert igaza van! Aki egy het utan meltoztatik odahányni valami kamudumat, azt en se vennem komolyan. Kerdezo en lany vagyok, es tapasztalatbol mondom akinek nagyon tetszel, randi utan keresni fog es nem lesz süketelés, meg kihagyas. Szerintem is idokozben masnal is probalkozott, hoppon maradt es most visszajon hogy “na akkor legyen mar valami azert” alapon. Jol teszed ha ignoralod!

A sok incel velemenyere pedig ne adj. Igenis tartsd magad annyira hogy ne egy B opcio legyel valakinek.

2023. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
2%
De te miért nem kerested?
2023. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
13%

Öreganyád pincsikutyusa az incel. 17-es voltam, és pont nem a kérdezőről mondtam véleményt, hanem az ilyesfajta "Igenis tartsd magad annyira hogy ne egy B opcio legyel valakinek." népszaváról. Köszönöm neked is a megerősítést.

A Tinderen vagy piszok szerencsés vagy, és kábé elsőre behúzod a jackpotot, vagy nagyon laza, hogy jól viseld a jövés-menést. De tutira nem egoharcosoknak vagy magabizonytalanoknak való.

2023. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, a pasi több vasat tartott a tűzben, elsőre nem te voltál a jobb, most már te lennél.

Vőlegényem előtt 4 netes randim volt, még aznap este felhívott mindegyik, mármint a randi után.

Ne az itt okoskodó incel gyerekekre hallgass. Ha egy pasinak bejössz, az még aznap este ír/telefonál.

2023. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd, godnolom volt más is ott hogy csak egy héttel később jutottál eszébe.
2023. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
92%

"Mondhattok amit akartok, egy férfinak is jól esik ha a nő ír rá, hogy jó volt a randi."


Ahogyan egy nőnek is. Lehet hogy te éppen az az ezerből egy pasi vagy akinek nehezére esik hogy ő írjon először a nőnek randi után, de a többségnek nem, sőt a legtöbb pasinak evidens. Úgyhogy sokkal valószínűbb hogy a kérdező is egy olyan pasival áll kapcsolatban akit annyira nem érdekel ő, mint az hogy ego simogatasra várt.

2023. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!