Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után egy héttel keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után egy héttel keresett a srác, lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Volt egy jól sikerült, kellemes randim egy sráccal, akinek látszólag eléggé bejöttem. Vagyis csak látszólag. Ugyanis se másnap, se a következő napokban egyáltalán nem keresett, majd egy hét(!) után megkérdezte, nincs-e kedvem talalkozni. Megalázónak éreztem és nem reagaltam. Szerintetek ha egy férfi ennyi ideig nem jelentkezik, akkor igazam van, hogy nem érdekeltem, nem?
2023. júl. 5. 15:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező egyelőre nő, kedves 10-es. Nyilván nem fog nyomulni és üzenetekkel bombázni a hapsit, hogy és mikor megint..? Szép is lenne.

Te mit gondolnál? Hogy meg akarja magát dugatni. Hagyjuk már


Egy férfi ha akar valamit, annak adja jelét.

2023. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
16%
De igen, egy játszmázós liba vagy, ennyi. Egy normális férfi ezt egyből levágja és nem foglalkozik egy olyan csajjal mint te.
2023. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
Milyen férfi vár arra egy randi után, hogy a nő keresse? Hercegnőnek érzi magát?🤣
2023. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
94%
#12 mert a férfi, aki nőnek érzi magát és azt várja, hogy a lány keresse, talán nem játszmázik? Te vagy direkt kötekszel, vagy más bolygón élsz…
2023. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
12%

Semmit 1 hét nem nagy idő,úgy látszik az előttem szólók szeretnek rögtön a másikra nyomulni,én,mint nő szintén nem szeretem az ilyesmit egy komoly dolognak érnie kell,az egy folyamat,nem ér rá,átgondolja stb.


Az,hogy lehet lezárt közben egy másik kapcsolatot szintén előfordulhat nincs ebben hiba.


Aki nálam 1 hét után jelentkezett utólag elmondta,hogy a másik nő,aki között meg köztem gondolkodott külsőleg egy bombanő volt,de ellenőrizgetni akarta és rájött ez neki nem kell,mellettem meg érezte,hogy szabadnak fogja érezni magát ezért jelentkezett 1 hét után.

2023. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Utolso, köszi, hogy leírtad, ez is egy érdekes eset. Hat, nem mondom, bármi lehet, de ha még van is másik lány, egy "hogy vagy" jól esett volna a randi után, mert így teljesen azt éreztem, hogy ignoral és igazából 2 nap után elengedtem fejben, bármennyire is kellemes volt maga a tali.
2023. júl. 5. 16:05
 17/38 anonim ***** válasza:
14%

#15

Ezzel a hozzáállással itt nem leszel túl népszerű, az általános népítélet rendszeresen úgy alakul ezekben a kérdésekben, hogy ha a férfi az első randi után nem borul az aktuális nő elé örök hűséget fogadva, valamennyi csillagot odaígérve neki az égről, azt sugallva, hogy ő a világ legszerencsésebb embere, hogy ily mennyei tünemény szóba állt vele..., na, ha mindez nincs, de lehetőleg azonnal, akkor "kuka". Lehet, hogy amúgy is "taka van", de enélkül bizonyosan, merthogy nem mutatta ki megfelelő elhivatással azt a lelkesedést, amit egy random chatpartner egy darab találkozás után önmaga szerint megérdemel.

Mert na.

2023. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%
15-ös vagyok,akkor én is így éreztem,de megértettem és nekem nagyon jól alakult....Viszont rákérdezhetsz,én rákérdeztem így derült ki...evvel elárulja magát melyik eset.
2023. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%

Körülbelül 15 pasival randiztam tinderrol mielőtt megtalaltam a vőlegényem.

Aki nem keresett fél napon belül az nem akart komolyat.

Ezek a pasik többnyire utána sem jelentkeztek. Aki igen az utána rá is tért a lényegre hogy szexelni akar (nyilván nem akart még randikat vesztegetni rám, de az első azért kellett hogy lecsekkolja hogy nézek ki).


Szóval lehet itt szidni a kérdezőt, meg hercegnőzni stb. Ez nem változtat a tényen hogy amelyik pasit érdekli a nő az keresi.

2023. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

17: Te valami másik fórumot olvasol:D Egy darab üzenetről volt szó, ami egy alapvető emberi gesztus lett volna szerintem még akkor is, ha semmit sem akar tőlem. De napokig semmi, aztán előtűnik az éterből.


18: Köszi, lehet, így rakerdezek, csak van egy olyan megérzésem, hogy nagy játékos a srác.

2023. júl. 5. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!