Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Én 13 vok Lány ő 15 lesz. Na szóval...táborba ismerkedtünk meg éss nagyon bejött meg minden!! És utsó pár nap tök jó volt meg minden azóta már láttam 1x és ott elég jól összebarátkoztunk meg minden. Azóta msn-en beszéltünk. Szetem lehetséges hogy én is bejövök neki csak félénk. Szóval hogy mondjam meg neki hogy bejön?

Bocs a rossz helyesírás miatt és a regény miatt :)

14/L


2010. okt. 22. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát jha ez így elég nyers, de te ismered. Én azt el tudom neked mondani hogy az én spanom felé hogy kéne közeledj, de hogy a fiúnak mi jön be...

egyébként annyira apasik sem hülyék, akárhogy csűröd csavarod kiolvassák belőle a lényeget, az peidg az amitt e is leírtál.

2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!