Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Én 13 vok Lány ő 15 lesz. Na szóval...táborba ismerkedtünk meg éss nagyon bejött meg minden!! És utsó pár nap tök jó volt meg minden azóta már láttam 1x és ott elég jól összebarátkoztunk meg minden. Azóta msn-en beszéltünk. Szetem lehetséges hogy én is bejövök neki csak félénk. Szóval hogy mondjam meg neki hogy bejön?

Bocs a rossz helyesírás miatt és a regény miatt :)

14/L


2010. okt. 22. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát sztem ha 13 vagy meg minden,és 14/L-et írsz meg minden,akkor nem nagyon lehetsz tisztába' a koroddal meg minden! amúgy még egy utsó mondat: tanulj meg írni és fogalmazni meg minden!
2010. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja bocsesz 13 vok csak elbasztam...na sorry

és mondtam vagyis írtan hogy bocs a rossz helyesírás miatt!

2010. okt. 22. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni meg minden és még egyszer meg minden.
2010. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy lehet hogy félénk,próbálj célozgatni rá,hogy nagyon szeretsz vele együtt lenni,meg hogy tök jó volt a táborban is vele,és hogy nagyon megkedvelted...onnantól lesz egy sejtése,amit tettekkel alátámasztasz!
2010. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Én 14 lány vagyok...bla..bla..bla...

13/L....meg minden..."

2010. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
látod mennyien csesztetnek a helyesírásod miatt? itt egy ok hogy megtanulj írni!:)
2010. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jó haggyatok már! Rosszul fogalmazok tudom utálom is a nyelvtant ,de én meg jó matekos vagyok! ez van nem lehetek én sem mindenből jó!!

és lécci a kérdésre válaszolajatok!

és mondtam hogy a végén nem figyeltem oda és elnyomam a korom....

2010. okt. 22. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
megmondani valakinek hogy bejön nem sokféleképpen lehet... szituáció függő. állj elé, és mondd el, ennyi. csak finoman ne légy túl ragadós, de legyél egyértelmű, meg minden.
2010. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jó ,de ezt így nem lehet szerintem:

Szia bejösz nekem ! Én be jövök neked?

-.-

2010. okt. 22. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne àlljàl elébe,ha ismerkedni akar veled,akkor màr jelentkezett volna.Ez a "meg minden",egy matematikusnak nem való.
2010. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!