Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam, ha már van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, ha már van barátja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szal van egy csaj, aki 1 évvel kisebb, párszor beszéltünk msnen meg élőben is, aztán elhívtam talizni. tök jo volt meg minden, jol éreztem magam, meg sztem ő is, mer másnap mondta h velem szeretne hazajönni. szal együtt jöttünk haza meg minden, beszélgettünk, s megemlítette a barátját. láttam fb-n is, csak aszittem vmi kamu mer akk nem talizott volna velem. de nem viselkedik nagyon ugy, mintha érdekelné h van barátja, csak épp szóba került, de aztán folytattuk a beszélgetést. megpróbáljam megcsókolni a következő randin? vagy megfogni a kezét mikor sétálunk? micsináljak, vagy hogy tereljem arra a szót h ink engem válasszon a barátját meg dobja? van egy barátnője, akit én is ismerek és mondta h szivesen segít... kérdezzem meg ezeket tőle, h h viszonyul hozzám? köszi a segítséget előre is.
2011. máj. 4. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd el a barátjától, mert annak majd hogy esik, hogy így...

de ha mégis annyira szereted tényleg, hogy nem bírod ki, akkor:

a következő találkozón(nehogy interneten) mondd meg neki, hogy tetszik neked.. ha csak mosolyog, vagy valami ilyesmi, hogy nem utasít el, vagy nem megy el,akkor fogjad meg a kezét, és csókold meg finoman..

remélem segítettem.

2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2011. máj. 4. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira szeretné a barátját,akkor nem egy másik sráccal kísértetné haza magát. Másrészről viszont: ha esetleg össze is jöttök,nem félnél attól,hogy miközben te vagy a párja,már valaki más kísérgeti?
2011. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!