Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Többi lenn

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Többi lenn

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy szülinapi buli egy kocsmában és ott lesz a lány osztálytársam aki nagyon tetszik nekem. Vidéki a csaj, arra is gondoltam h megkérdezem hogy lenne-e kedve nálam aludni. Szerintetek mikor és hogyan csókoljam meg? Úgy értem félrehívjam? Megkérdezzem az itt alvást? 16/F
2009. okt. 16. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor csókold meg amikor jónak látod és látod rajta, h nem érzi magát feszélyezve stb.... Az ottalvást pedig időben kérdezd meg, lehet meg kell előtte kérdeznie a szüleit, h maradhat e vagy valami. De próba szerencse! :)
2009. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne az itt alvással indíts, nem tudod, milyenek a szülei, az is lehet, h jönnek érte, hogy hazavigyék, meg ha nem az a bevállalós csak (mint pl. én), nem biztos, hogy igent mondana, még akkor sem, ha tetszel neki. inkább beszélgess vele, ahogy dumáltok, próbáld megfogni a kezét, vagy átölelni, suttogj a fülébe, csiklandozd meg, hívd félre és ha vevő rá, valami aranyos, humoros dologgal jelezd a csókolózási szándékod (pl. "megkóstolhatom a szájfényed?" vmi kis bugyuta mondat abszolút megteszi:), ha igent mond, akkor hajrá:D 17/L
2009. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mész egy picit túl biztosra? Az ő részéről vannak olyan jelek, amikből arra lehet következtetni, hogy tetszel neki?

Ha közelebb akarsz kerülni hozzá, mindenképp igyekezz vele kettesben maradni, ha szemben vagy vele, mindig nézz a szemébe, esetleg próbáld minél többször megnevettetni. A csókot meg majd a helyzet hozza - nem lehet előre betervezni.

Az ottalvást meg most felejtsd el! Ha csak nem "olyan" lány, akkor semmiképp se lenne benne - ha felhoznád, még akár úgy is veheti, hogy valami mással akarsz próbálkozni.

2009. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!