Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam? (Photoshop,...

Hogy csináljam? (Photoshop, többi lenn)

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni, valamilyen szinten Photoshopot használni. Csináltam már 4-5 képet,szöveget,persze tutorialokkal, de szeretném tovább fejleszteni a "tudásomat".


Linkelnéltek nekem hasznos videókat,oldalakat?


UI. CS4em van


2011. aug. 16. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak photoshop tanfolyamok, iskolák. Ez nem egy olyan kis felhasználói-prgoram mint ahogy a legtöbben gondolják, ez profi fotósoknak, illusztrátoroknak és ezen szakterületen dolgozóknak lett kitalálva. Egyébként meg van egy okos, Google nevű kereső, ha abba beírod azt hogy "photoshop tutorial" akkor egészen biztosan megtalálod amit keresel. Sok sikert!
2011. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen,rengeteg tutorial van.. ezeket mind megtaláltam,viszont nekem valami olyasmi kéne amely elmagyarázza,hogy micsoda,példával alátámasztva, hogy tudjak jegyzetelni,ne az legyen,hogy megcsinálom,holnapra meg már elfelejtem,hogy mit is kell,és hogyan.


tanfolyam,suli szinten nemakarok vele foglalkozni,talán majd 1x, most még csak hobbi szinten, érdemesebb lenne PSben ölni a szabadidőt,mintsem a játékokba.

2011. aug. 16. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
tutorialized.com
2011. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!