Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hogy csináljam? Többi lenn.

SOS! Hogy csináljam? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Teáról vízre szoktatást, hogy csináljátok?Milyen tea adható ami nem cukros?5 hónapos.
2011. máj. 2. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából olyan tea a megfelelő amiben nincs koffein. Én 2 hós kora óta Pick Wick gyerek gyümölcsteát adok neki ízesítés nélkül. Így is nagyon finom. Mikor éjszaka felkelt inni, akkor adtam sima vizet. Gyorsan leszokott az éjszakai ivásról is. De van hogy napközben is kap vizet. Ezt is szívesen issza.
2011. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Müllerben vettem édeskömény teát, ami instant, de nincs benne cukor. Nestlé termék. Mondjuk a lányom azt sem issza meg, meg semmi mást, a vizet is csak nagy duzzogva.

2 hónapos

2011. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én csecsemő teát adok neki, ill próbálgatom.

Milupa gyümölcsös, c vitaminnal, de sajnos ebben van cukor, de a vizet nem issza. Én ezt úgy csinálom, hogy evőkanállal javasolja 100 ml hez, de én csak felet teszek bele, van egy kis íze, így is megissza,persze csak 50 ml volt a max egész nap. Szóval majd szépen lassan egyre kevesebbet és talán víz lesz belőle egyszer:)))

2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!