Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Hogyan...

Fogyni szeretnék. Hogyan csináljam? /lenn/

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. 164 cm és kb. 62-63 Kg. 2 éve nagyon lefogytam majdnem 50 kg voltam. De ezt télen visszaszedtem, mindennap biciklizek és nem eszek sokat. A súlyom akkor sem lesz kevesebb...:( mit csináljak???
2010. júl. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez jött be,egyél fele annyit mint eddig.
2010. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

2 éve hogy fogytál le?


Egyébként sok-sok sport és egészséges étkezés! (NEM KOPLALÁS!!!)

2010. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igyál nagyon sok vizet és inkább kerüld a cukros üdítőket, 6 utána ne egyél és kevés édesség (hetente 1x vétkezhetsz:))napi 5x étkezés de keveset ebédre ehetsz normális mennyiséget, sok gyümölcs, zöldség és végül az edzés futás, úszás az tök jó hogy mindennap biciklizel próbálj meg melette valami mást is :)
2010. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 td. *-* válasza:
igazából én azt olvastam hogy nem az a fontos h mikor eszel hanem a kaloria bevitel.. :) de ha esténként eljársz futni és utána még tornázol /felülés,törzsemelés stb/ és mondjuk az étkezések között nem nassolsz nem iszol cukros üditőket. nem eszel zsíros/olajos ételeket ->oliva olajat használsz. viszont sose vond el magadtól az édességet mert 1szer csak hirtelen befalsz 3 raklap csokit. lefagyasztasz 1 tábla csokit és minden este elszopogatsz egyet. :D naponta 3x étkezz akkor bőségesen. én tavaly nyáron így fogytam le 10-15 kg-t. :)
2010. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd meg pontosan, hogy mit eszel, ott lesz a hiba! ;)
2010. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


bodybuilderen vannak nagyon jó étrendek ha azt követed le fogsz fogyni. Bicikli melett menny el futni az nagyon sokatsegitene.

2010. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!:)

2 éve úgy fogytam le h nem tom...xDD anyukám szerint a szerelemtől!:D Igazából nem fogyóztam meg semmi...:S

2010. júl. 4. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!