Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? (bővebben lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az ex barátnőm egy másikért elhagyott, de sokat voltunk együtt. a szakítás másfél éve történt. Eleinte nem beszéltünk, aztán újra elkezdtünk. Mindig panaszkodik hogy nem jó neki ezzel a mostani srácával, meg mondja hogy úgy érzi mi össze tartozunk. De konkrétan nem mondja hogy velem akar lenni. De találkozni fogunk és mondta hogy öleljem majd át, és mindig az első csókunkról beszél meg hasonlók...meg hogy nagyon várja hogy újra hozzám érhessen meg az egész találkozást...Igazából, nekem nincs senkim most, és jól esne ha megcsókolhatnám meg stb. Hiányzik ez. Mostanában másom úgysem lesz. De én úgy veszem észre hogy ő is benne lenne ebben. Azt már tudom, hogy hova fogom elvinni és elég nyugodt hely. És ott hogyan kezdjek hozzá? átölelem az megvan és utána várjak és utána kezdjem a csókot? vagy inkább kicsit símogassam, utána kezdjem el puszilgatni, és aztán menjek el a szájáig? ez jó lenne? vagy ki hogy csinálná? esetleg valaki volt hasonló helyzetben?



19/F


2010. jún. 23. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én átölelném... Adnék egy hosszú puszit az arcára... Majd a szája szélére... Majd a csók. Ez én vagyok :D.

De azért ne legyél vele mert nincs más :)

2010. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy jó lenne nekem is. szóval nem azért tenném, mert nincs más. Vonzódom hozzá, és még szeretem is...nem tudtam továbblépni, pont azért, mert látom hogy ő sem.
2010. jún. 23. 19:48
 3/4 anonim válasza:
én a helyedben megtenném az első lépést - megcsókolnám és kész. ha a csajod ennyit habozik, nem tudja mit tegyen, de közben folyamatosan utal, hogy benne lenne, akkor mit kell itt ennyit gondolkodni. legfeljebb, akkor egyből kiderül, hogy csak hülyit és szándékában sincs veled összejönni, vagy komolyan mondta azt amit. nem értelek, te most ennyire félsz tőle?
2010. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem félek...hiszen a csajom volt. csak tudod, nem konkrétan mondta mi a szitu....
2010. jún. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!