Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jézusom, megőrülök! Én spilázo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jézusom, megőrülök! Én spilázom túl a dolgokat, érdemes így belevágni? L/18

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kb 3-4 hete ismertem meg. Igazából én úgy gondolom, hogy akkor érdemes elkezdeni egy kapcsolatot ha már van szerelem, viszony én még nem vagyok szerelemes.


Van egy pár megjegyzése ami kifejezetten zavar(szexuális poénok, a lakókörnyékem kritizálása) ennek ellenére viszont úgy érzem ő kezd belém szeretni. Továbbá nem tetszik az öltözködése, és van egy kis hasa ami szintén zavar.


Szerintetek még érdemes adni magunknak egy kis időt vagy hagyjam?


2010. okt. 22. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
*viszont
2010. okt. 22. 19:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy pro-kontra listát.
2010. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem fogott meg benne semmi, sőt kifejezetten zavar, akkor ne hitegesd.

Én biztos vagyok abban, hogy ha valaki igazán megszeret valakit, akkor azt már az első percben érzi.

2010. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából arcra tetszik csak ezek nagyon zaravarnak. Az elöző kapcsolatomnál is eleinte nem tetszett a fiú aztán nagyon megszerettem...:S Nem tudom, mit kéne tennem.
2010. okt. 22. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy te egy kicsit válogatós?? Nem hiszem hogy megteheted;)
2010. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öööö...mindenki magából indul ki:)) Ne ítéj nem ismersz, nem láttál..
2010. okt. 22. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elég fura vagy, mit mondjak. Én úgy zúgtam bele barátnőmbe, h semmit se tudtam/tudok benne kritizálni. nem vagyok benne biztos, hogy érdemes vele kezdened, hisz változtatni akarsz rajta, át szeretnéd kicsit szabin. már pedig ha ezt nem magától teszi...
2010. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha ennyi kivetnivalót találsz benne akkor inkább mást kéne keresned,mielőtt teljesen magadba bolondítod aztán jól megszivatod szegényt.amúgy igaza van az egyik válaszolónak h válogatós vagy.
2010. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!