Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek belevágni. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek belevágni. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láttam egy lányt egyszer egy bárban. Megtudtam a nevét, és megnéztem neten is. Nagyon tetszik tényleg meg minden. Felvettem vele a kapcsolatot, azt mondta lehetne több is köztünk . Azért nem merek belevágni igazából mert tényleg 10 ből 10-es a csaj. Nagyon sok fiú van körülötte, nálam tuti hogy van jobb is.. 17 éves vagyok. A csaj 15 de ki néz 20nak. Tuti van nálam jobb is, idősebb pénzesebb bármi. Mondhatjátok hogy nem a pénz számít akkor is tudom hogy sokat nyom. Szerintetek belevágjak? Félek hogy teljesen elvakít aztán meg pofára leszek ejtve.. nem tudom:S segítsetek légyszi.
2011. júl. 25. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszik és tényleg pozitívan jelzett vissza akkor vágj bele bátran :) akár hiszed akár sem, egy kis pofára esés is lendít néha az ember életén, úgyhogy ha mégse jönne össze akkor se keseredj el, legalább megpróbáltad, ne legyél már ilyen félős és önbizalomhiányos :))) Fel a fejjel, több is veszett mohácsnál :D Úgysem az a lényeg hogy 10ből 10es a csaj, többet nyom a latban hogy szeretetteljesen viselkedik-e majd veled
2011. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom mindenesetre találkozok vele aztán lesz ami lesz:). De nem követem el újra a hibát először beszélgetek vele hogy mivan a többi sráccal.. inkább most mint később:)
2011. júl. 26. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg sosem tudod meg....amúgy a 10/10 csajok gyakran magányosak, mert a fiúk tartanak tőlük...mint Te is..
2011. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!