Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek belevágni vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek belevágni vagy ne?

Figyelt kérdés
Már egy ideje bejön a kollégám (srác) csak nem tudom, ez a részéről is ígyvan-e. Jól elvagyunk, de nem az a közvetlen munkatársi kapcsolat (bár mostanában mintha kedvesebb lenne, és többet szól hozzám) hanem kicsit távolságtartóbb viszony. Nem tudom, hogyan jelezzem hogy bejön, egyáltalán jelezzem-e? A főnöknek van ebbe beleszólás ha úgy alakulna a dolog közöttünk? Félek mindentől, félek egy kicsit közeledni is, meg hogy munkatárs, nem tudom, bejövök -e neki, de egyre jobban tetszik. Nem sokat tudunk beszélgetni mert egy gyárban dolgozunk, de nem nagy a létszám, lehet a kollágák is kinéznének. Nemtudom... vélemények? 23/l
2009. nov. 30. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A főnöknek és a kollégáknak mi köze ehhez? Ha tetszik, nehogy elszalaszd, ki tudja, akár életed szerelme is lehet :)
2009. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!