Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök ezért a lányért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Megőrülök ezért a lányért, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs köztünk semmi, azon kívül, hogy néha beszélgetünk. Mi legyen az első lépés? Megbolondulok érte, pedig még tényleg nincs semmi. Segítsetek!
2011. márc. 3. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szemezz vele, légy vele figyelmes, udvarias, kedves, beszélgess vele minél többet(ne vallasd), ismerd meg teljesen. Mindenképp mosolyogj rá sokszor

4 hajrá!;)

2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*!
2011. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha mered akkor esetleg meg is kérdezheted, hogy lenne-e kedve csinálni valamit kettesben, de azt javaslom ne egyből ezzel kezd.
2011. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Alig találkozunk, és akkor is csak néhány percre, és a suliban, szóval elég korlátoltak a lehetőségeim. Igazából szerintem randira kéne hívnom, de az talán túl sok lenne hirtelen, ezért nem tudom mit kéne tennem.


A szemezés tényleg jó dolog egyébként, többször volt már, hogy láttam hogy néz, ilyenkor mindig ránéztem én is, és összemosolyogtunk. Persze ez még nem jelent semmit, valami "komolyabb" kéne.

2011. márc. 3. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
hívd el valahova, ha nemet mondd azon nyomban felejtsd el. így is elkövetted már azt a hibát, hogy érzelmeket táplálsz iránta még azelőtt, hogy randiztatok volna. ezt nem szabad!
2011. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100 as mosoly:D
2011. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocs, az érzelmeimet nem én irányítom.
2011. márc. 3. 21:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek hová lenne a legideálisabb elmenni vele? Esetleg van ötletetek, hogy hogyan hívjam el? Nem akarom elszúrni.
2011. márc. 3. 21:28
 9/15 anonim ***** válasza:

sztem cserkészd be a barátaid,és tudd meg hova lenne kedve elmenni...és ezzel együtt megtudhatod,de nem feltétlenül rögtön,h ő hogy áll veled :)

Sooook sikert,szorítok!

2011. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vidd el nyilvános helyekre! Pl. mozi, étterem stb. Ilyenekre vidd el. És igen, beszélgess vele jó sokat. Muszáj megismerkednetek egymással, mert ez máshogy nem megy.
2011. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!