Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem a fejem, megőrülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a fejem, megőrülök egy lányért, van f*szija, aki lenyúlta előlem. Az az igazság, hogy nincs bennem most már sem félelem, sem gyávaság, én kimegyek a háza elé holnap, és elkapom. Őrült-é vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla. Szeretem. NAGYON SZERETEM. Nem, nem szeretem. IMÁDOM! Mindent megpróbáltam már, elutasít. Régebben majdnem összejöttünk, de már elutasít. És lenyúlta egy másik gyerek. De én ezt nem hagyom annyiban. Nekem kell a lány. Tiszta KO vagyok, de lehet ott fogok ülni a háza előtt, órák hosszat, megvárom, amíg kilép az ajtón, megölelem, megcsókolom, nem érdekel már semmi és senki. Csak Ő!
2009. dec. 30. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel magad alatt vágod a fát.
2009. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
LEhet, de mit csináljak? Megkergülök már. Nem igazán bírom visszafogni magam. Próbáltam hanyagolni, próbáltam hűvös lenni, próbáltam visszafogni magam, próbáltam általános dolgokról beszélni, próbáltam már mindent.
2009. dec. 30. 20:13
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehet itt okoskodni, de mindenki ugyan ezt tenné a helyedben.


Én is!

2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha régebben majdnem összejöttetek,akkor nincs lefutva a dolog!Ha van faszija,akkor meg várd emg,hogy szakítsanak,és te legyél utána a leggyorsabb,és addig próbálj meg kialakitani vele egy jó kapcsolatot amiből tovább tudtok lépni!
2009. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
te véletlenül nem sanyi vagy és 19 éves? ha nem akkor bocsi
2009. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a szíved diktál!Én is azt várom hogy, a srác végre a sarkára álljon és megtegye azt amit te most akarsz!Én őrülnék neki.Ha meg visszautasít legalább megnyugszik a lelked,hogy te mindent megtettél,fájni fog nagyon,de könnyebben túl leszel rajta.Sok siker én drukkolok!!
2009. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, tedd meg. Én is ezt tenném a helyedben. Erre már nem lehet más orvosság.
2009. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, elég egyértelműen kifejezte a lány, h nem akar téged. Lehet, túl sok voltál neki, vagy szerelmes lett a másik srácba, de szerintem jobban tennéd, ha békénhagynád, hiszen ez az, amit ő is akar, nem?
2009. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd a szemembe mondja, és én békénhagyom. De nem tehetek róla. Ez az érzés őrületbe kerget már.
2009. dec. 30. 20:39
 10/19 anonim ***** válasza:
sztem most hagyd..mert akkor megutál és egyáltalán nem lesz esélyed.plusz a pasija elver
2009. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!