Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem a fejem, megőrülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a fejem, megőrülök egy lányért, van f*szija, aki lenyúlta előlem. Az az igazság, hogy nincs bennem most már sem félelem, sem gyávaság, én kimegyek a háza elé holnap, és elkapom. Őrült-é vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla. Szeretem. NAGYON SZERETEM. Nem, nem szeretem. IMÁDOM! Mindent megpróbáltam már, elutasít. Régebben majdnem összejöttünk, de már elutasít. És lenyúlta egy másik gyerek. De én ezt nem hagyom annyiban. Nekem kell a lány. Tiszta KO vagyok, de lehet ott fogok ülni a háza előtt, órák hosszat, megvárom, amíg kilép az ajtón, megölelem, megcsókolom, nem érdekel már semmi és senki. Csak Ő!
2009. dec. 30. 20:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A pasija nem ver el. Tutyimutyi alak.
2009. dec. 30. 20:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz ezért mondom tedd meg!Jobb lesz.
2009. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

akkor elveret az se jobb

te nekem nagyon ismerős vagy..

2009. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudok vigyázni magamra. Ismerőőőőős? :) Rákérdezhetsz privát mailben a keresztnevemre.
2009. dec. 30. 20:47
 15/19 anonim ***** válasza:
nem tok neked írni írj te nekem:P meeeert ha esetleg az vagy akire gondolok egyből vágni fogod h én ki vagyok :) és az egyikőnknek se lesz jó :P
2009. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tudsz Te írni. :D Ott van, a kérdésben, hogy privát mail küldése.
2009. dec. 30. 20:49
 17/19 anonim ***** válasza:
jaa tényleg XD de írd meg simán a neved nekem:D
2009. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mármint a keresztneved:D
2009. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd meg! Nincs abban semmi rossz, ha vannak benned érzések és ki is fejezed őket. Ez olyan szenvedélyes gondolat, tedd amit teened kell, jól teszed. Írd majd meg mi lett. L
2009. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!