Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez lekoptató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lekoptató szöveg volt a részéről?

Figyelt kérdés

A férfi akivel ismerkedem egy középvezető egy cégnél, illetve én is magasabb pozícióban dolgozom. Lassan 3 hete ismerkedünk, és nem tudtunk még találkozni.


Elhívott randizni, viszont én nekem ez a hetem teljesen le van foglalva, szóval azt írtam neki, hogy jövőhéten jöhetne szóba valamikor.


Kérdezte, hogy mikor, mondtam, hogy nem tudom , valamikor jövőhéten (tényleg nem tudom), visszakérdeztem, hogy amúgy milyen volt a napja?


Erre csak annyit írt így válaszolva arra az üzenetemre, hogy nem tudom, valamikor a jövőhéten, hogy igazából már nem is tudom, hogy van-e kedvem hozzá.


Szokott sokszor ironizálni meg szoktuk szívni egymás vérét de itt nem tudom eldönteni, hogy most ez mi.


2023. dec. 20. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Karacsony utan akarsz vele csak talalkozni. Arra gondol hogy biztos van mas ferfi is a kepbe
2023. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hete ismerkedtek, még nem randiztatok. Most sem mondtál határozottan igent, hogy igen, szeretnél vele találkozni. Csak hogy lehet róla szó, meg nem tudod, hogy mikor...Nem csoda ha elment tőle a kedve. Hisz részedről semmi szándék nem érződik. Csak csupa bizonytalanság. Lehet te nem úgy gondoltad, de úgy jön le. Oda írhattad volna, hogy igen, lenne kedvem, de leghamarabb csak valamikor jövő héten jöhet szóba.
2023. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de ezt írtam, hogy igen, valamikor jövőhéten.
2023. dec. 20. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt valakivel nem talizunk az kuka.

N 31

2023. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban érdekelne téged ez a férfi, akkor azt írtad volna, hogy "ezen a héten nem, de jövő héten kedden este és szerdán egész nap ráérek, szuper lenne, ha valamelyik jó lenne neked is".

Ha valamelyik jó neki, akkor pedig megbeszélitek és onnantól ahhoz igazítod a többi programodat.


A "valamikor" egy határozatlan névmás, és a tietekhez hasonló esetek elsöprő többségében a "soha"-val, illetve "nem vagy nekem különösebben fontos"-al egyenlő. Ezt a férfi is tudja, főleg a ti korotokban, mert úgy sejtem kora harmincasok vagytok. Összegyűjtött már ő is némi tapasztalatot ezügyben.

2023. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még egy gondolat:


Ez nem az ő lekoptató szövege, csak mivel téged annyira nem érdekel ez az ember, ezért rá tolod. Valójában te koptatod le, mert 3 hét alatt még az Egyesült Államok elnőke is talál szabad fél órát akkor, ha FONTOS neki a találkozó.

2023. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszi hogy játszol vele.

Máskülönben meg középvezető vagy!? Ott is ilyen határozatlan vagy? Nem tudom elhinni hogy nincs szabad pár órád arra hogy talalkozz vele, közben meg itt csipogsz. Ha te vezető beosztású vagy akkor én miniszterelnök.

2023. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hol élsz? Az esetek nagy többségében ez szokott lenni lekoptató szöveg, hogy sok a munka, nem tudom még, mikor érek rá, valamikor majd. Persze, mindenkinél előfordulnak olyan napok, amikor vécére menni is alig van ideje, de nem hetekig, minden egyes nap… Ha mégis ez a helyzet, akkor meg nem kell ismerkedni. Én a helyedben összeszedném, mikor tudok szakítani egy kis időt a talira, abban semmi ciki nincs, ha megírod, hogy mivel elfoglalt vagy most, rövid időre érnél rá, és xy környéken, ahova nem kell sokat utaznod. De a mostani szituban jogosan gondolja úgy, hogy nem akarsz vele találkozni, és csak húzod az időt.
2023. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te koptattad le őt. Ha egy kávéra sincs időd, akkor hogy lenne egy kapcsolatra?
2023. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!