Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt/van 1 lány. Középiskolában jóba voltam vele, egyel alattam járt most föiskolás vagyok ö végzős. Anno felvettem msn-re nagyon jol elbeszélgettünk...de egyszercsak letörölt, igazából semmi vita nem volt sulban minden folytatódott normálisan köszönt mosolygott, mások mondták hogy valószinüleg az idióta volt pasija törölt le engemmert feltörte a csaj msn-ét. Ma voltam bent a suliban és mosolyogva köszönt megint majd jött és megsimogatta a hátam majd megszólitott egyszerü kérdés egyszerü válasz ennyi volt. Legközelebb ha megyek be azt tervezem, hogy megkérdezem mégis mi volt ez az egész mármint az msn téma. Szerintetek jó ötlet vagy mit kellene tennem ha megyek be? Amugy nem miatta járok be hanem matekozni. Valami jó ötlet??
2010. okt. 20. 22:56
 1/3 anonim válasza:
legyél nyílt kérdezd meg tőle... de ne ilyen komolyan hanem vedd lazára a figurát én ezt tenném
2010. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah még annyi hogy általában a bnöjével van... szerintetek bnöje szemében(akti szintén ismerek) nem leszek égö??
2010. okt. 20. 23:04
 3/3 anonim válasza:
de az lesz de probáld meg akkor amikor egyedül van vagy ha szereted ! ésö is akr vmit akor úgyis oda megy hozád a szemezel vele
2010. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!