Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek miért ennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek miért ennyire kizáró okok egy ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok. Igen komoly szemferdülésem van amin a szemüveg nem segít csak kevésbé tűnök vele bandzsának. Ezek mellett beszédhibával is küzdök.

A kérdésem az lenne, hogy miért ennyire kilátástalan a helyzetem a nők terén. Én eddig ezekre nem gondoltam hátulütőként csak némi kellemetlenségként. Most már egyre több jel utal ezekre annak ellenére, hogy olyan csajoknál próbálkozok akik tényleg nyitottak a kapcsolatra és látok is bennük valamit, de mégis úgy néznek rám mint én a spenótra :D

Tisztában vagyok nagyjából az előnyeimmel és a hátrányaimmal.

Jó témázó vagyok és a leges leghétköznapibb uncsibb dolgokból is képes vagyok egy érdekfeszítő beszélgetést kezdeményezni. Vannak zárkózott introvertált pillanataim és vannak extrovertáltak is amikor elszalad velem a ló. Az egyensúlyt mindig tudom tartani. Érdekelnek a videójátékok, futball, olvasás, főzés. A családi hátterem átlagos. A baráti társaságom kicsi. Fura emberekből áll de szerethető csávók. Van munkám is, asztalos vagyok. Fontosnak tartom én is az anyagi biztonságot, hogy megtudjam majd teremteni azt a védelmet ahol jól el lehetünk. Nincsen jogosítványom, annyira még nem tartottam fontosnak, majd később talán.

Kb ennyi. Mindenki válaszát előre is köszönöm.


2023. nov. 5. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Milyen beszédhibád van, amin nem lehet segíteni? Valószínűleg az állkapcsoddal, fogaiddal is probléma van.
2023. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Ennél kisebb testi hibák is kizáró okok minden nőnél sajnos.
2023. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

07:41


Igen, pontosan, jól látod.

2023. nov. 6. 10:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Azon is lehet segíteni. Pl. Myofuncionális terápiával és vele egyidejűleg gyógytornával. Mütétet megértem ha nem akarod, én se akarnám.

Nem tartozik ugyan a kérdéshez, de gondoltam,megjegyzem :)

2023. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!