Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha ismerkedésnél megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedésnél megtudja'tok hogy az adott férfi nem nagyon van fent közösségi felületeken, arra mit reagálnátok? Kizáró oknak tekintenétek?

Figyelt kérdés

Pl. van ugyan facebook-ja, de 10éve nem volt rajta semmilyen tevékenysége, de még csak profilképet sem cserélt ez idő alatt.

És messengeren is csak max találkozót beszél meg, de hogy ott cseverésszen/beszélgessen arra nem használja.


2023. okt. 7. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes egyén lenne számomra!
2023. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Számomra mindig fontos volt, hogy napközben is beszélgessünk, legalább addig, amíg nem élünk együtt, hiszen ugye akkor nem talizunk mindennap. Ha neked oké az hogy munka után telefonáltok az még oké, akkor el tudom fogadni, de sajnos sokan vannak, akik csak azért nem csetelnek, mert nem is érdekli őket a párjuk. Az meg pozitív, ha nincs közösségi oldala meg nem posztol.
2023. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mostanában divat attól “egyedinek” lenni, hogy valaki inaktívabb. Szerintem ez nem előny, ahogy az sem, ha nonstop posztol minden szart. Pl a messenger egy hasznos kis dolog, nem kell mindentől elzárkózni. Insta is olyan, hogy attól függ, mire használod, sok érdekesség van fent ( pl én sok szakmámmal kapcsolatos dolgot követek). Én is x évente cserelek profilképet, nagy ritkán egy storyt kirakok, tiktokom sosem volt, szóval én is inkább csak passzívan használom ki ezeket, nézelődök (főleg redditen). Szerintem az a pozitív, ha egy mértéket tudsz tartani, nem pedig ha végletekhez ragaszkodsz.
2023. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj vele, sőt.
2023. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párommal nem vagyunk fent FB-on. A barátokkal, ismerősökkel így is tudjuk tartani a kapcsolatot.
2023. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előny lenne.
2023. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem maximálisan előny lenne!

26/n

2023. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!