Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valakinél lassabban jön a szerelem érzése (hónapok), vagy ilyenkor csak simán nem a megfelelő emberrel ismerkedik?

Figyelt kérdés

Július végén ismertem meg, azóta heti 2-3x találkozunk, hétvégén is csinálunk egész napos programokat, nyilván együtt is alszunk. Gondoskodó,figyelmes meg már az első randin kérdezte, később szeretnék - e majd családot mert neki ez fontos stb. Azóta többször mondta, hogy el tudja velem a jövőt képzelni. (nyilván mondani bármit lehet, őszintén szólva egyelőre nem igazán veszem komolyan ezeket a megjegyzéseket)

Szülei meg barátai is tudnak rólam mondjuk nem ismerem őket még.

Na de, ezek után szerintetek nem fura, hogy nem mondta még, hogy szeret?

Ez a nagyon kedvel meg imád velem lenni szöveg van sokszor, dehat ezt kb egy havernak is mondhatnám akár.

Nem akarok úgy járni, hogy majd egyszer csak jól pofára ejt.

Nyilván ha valakinek nem én vagyok akiért odavan, elfogadom, csak akkor jó lenne ezt tudni😅

Ráadásul az a baj kezdek beleszeretni szóval emiatt is úgy vagyok, jobb lenne inkább tudni ha "bocs mégsem" helyzet van..

Bevallom, rakerdezni nem mernék, szerintem ha szerelmes lenne úgyis mondaná.

Van értelme még hagyni alakulni a dolgokat?



2023. okt. 6. 06:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, azt kihagytam.
2023. okt. 6. 06:45
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Sose értettem azokat az embereket akik képesek szexelgetni anélkül hogy kinyögnék azt a szót előtte hogy szeretlek. Max ha még mást szeretnek és nem tudják mondani. De állítólag tényleg vannak akiknek teljesen külön működik a két dolog.
2023. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy túl hamar mondta azt, hogy el tudja képzelni a jövőjét veled, plusz, hogy családot akar stb.


Ezek jó dolgok, önmagukban. De ha ez már ilyen "gyorsított tempóban" vetődik fel, tehát nincs fél éve, hogy ismeritek egymást, vagy legalábbis nincs fél éve, hogy együtt vagytok, akkor ez nincs komolyan gondolva. A szeretlek szó is, ha pl:. 1 hét után már kimondja valaki, akkor az nem szívből jövő, csak érdekből mondja, ez túl kevés idő.

2023. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát a családos dolgot általánosságban kérdezte anno, mert exével elvileg emiatt is lett vége mert nem akart gyereket.

De amúgy nem tudom, őszintén szólva nekem is van egy fura érzésem, hogy valami nem stimmel pedig viselkedése alapján ezeken kívül nincs más amire azt mondanám, hogy fura.

Szóval igen, fogalmam nincs hagyjam-e még most hamar a fenébe, vagy adjak még időt ennek...

2023. okt. 6. 07:13
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A narcusztikus mondja elso psr tslalkan a jobo elo kozos tervelet,h elhtesse,h fontos vagy neki,amikor csak egy egonovelo eszkoz vsgy a sok no kozul.

Ido kent nem tunik el?

Nem szokott ledegrsdalni idonket? Vsltogstjs a leoltast es dicseretet?

2023. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tűnik el, ír mindig nap közben,meg jó reggelt üzenetet is (este detto) vagy felhív, nem degradál le senkit, sem a nőket sem engem stb. Nem tűnik kattosnak egyáltalán ezért sem tudom mi van.

Egyébként én mondtam neki, hogy remélem nem csak elvan velem amíg nincs jobb, dehat persze nem erről van szó, ha nem gondolná velem komolyan nem pazarolná sem az én sem az ő idejét stb (mondjuk mondani bármit lehet tudom).

2023. okt. 6. 07:18
 7/12 A kérdező kommentje:

Volt egy nárci beütésű exem, na ő tényleg nyomatta ezt az eltunik par napra, meg minden is az én hibam dolgot stb.

Ez a pasi eddig semmiben nem emlekeztet rá lekopogom.

Viszont attól félek csak elvan velem aztan ennyi, hiaba nem ezt mondja

2023. okt. 6. 07:20
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Te is azt írod, hogy kezdesz beleszeretni, nem azt, hogy már halál szerelmes vagy a második randi óta, szóval annyira nem elképzelhetetlen, hogy még ő sem biztos annyira az érzéseiben (hogy kimondja), csak látja, hogy jól összepasszoltok, és egyelőre ennek ad csak hangot.
2023. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen ez is lehet. Én úgy érzem hamar beleszeretnék teljesen ha nem lenne ez a bizonytalanság bennem ezek miatt, amiket feljebb leírtam. Csak ez eléggé nyomaszt (pedig tudom, hogy az elején felesleges rástresszelni, lesz ami ledz úgyis). Főleg, hogy ő nekem nagyon bejön, rég voltam így valaki iránt.

Csak nem akarok pofára esni, hogy majd kiderul, nem lesz szerelmes belém, én meg mint valami idióta úgy érzem majd magam.

2023. okt. 6. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Barátság esetén később beléd eshet, de amúgy hosszútávon nem.
2023. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!