Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valakinél lassabban jön a szerelem érzése (hónapok), vagy ilyenkor csak simán nem a megfelelő emberrel ismerkedik?

Figyelt kérdés

Július végén ismertem meg, azóta heti 2-3x találkozunk, hétvégén is csinálunk egész napos programokat, nyilván együtt is alszunk. Gondoskodó,figyelmes meg már az első randin kérdezte, később szeretnék - e majd családot mert neki ez fontos stb. Azóta többször mondta, hogy el tudja velem a jövőt képzelni. (nyilván mondani bármit lehet, őszintén szólva egyelőre nem igazán veszem komolyan ezeket a megjegyzéseket)

Szülei meg barátai is tudnak rólam mondjuk nem ismerem őket még.

Na de, ezek után szerintetek nem fura, hogy nem mondta még, hogy szeret?

Ez a nagyon kedvel meg imád velem lenni szöveg van sokszor, dehat ezt kb egy havernak is mondhatnám akár.

Nem akarok úgy járni, hogy majd egyszer csak jól pofára ejt.

Nyilván ha valakinek nem én vagyok akiért odavan, elfogadom, csak akkor jó lenne ezt tudni😅

Ráadásul az a baj kezdek beleszeretni szóval emiatt is úgy vagyok, jobb lenne inkább tudni ha "bocs mégsem" helyzet van..

Bevallom, rakerdezni nem mernék, szerintem ha szerelmes lenne úgyis mondaná.

Van értelme még hagyni alakulni a dolgokat?



2023. okt. 6. 06:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

De miért várod tőle, hogy szerelmet balljon, ha te sem teszed, sőt, nem is vagy még igazán szerelmes?


Ezer más dologból lehet érezni azt, hogy ennek a kapcsolatnak lehet-e jövője, milyen a dinamikátok ki mennyire gondolja komolyan.


Az kell, hogy bízz ebben, hogy szeretni merj, de amíg te ezt nem hozod, ne is várj ilyet. Az elvárható hogy úgy érezd magad, hogy nincs kétséged kettőtöket illetően. Ha felmerül kétség bármi okból (akár rossz tapasztalat stb) akkor arról beszélni kell.

2023. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 humorzsa ***** válasza:

Én is hasonló szituban vagyok.. nehéz úgy beleélni magad, hogy félsz a csalódástól, de te már beleélnéd magad meg kiélveznéd az egészet, amit így annyira nem tudsz, olyan mintha fél popóval ülnéd meg a lovat.


Szerintem annyit tudsz tenni, hogy kicsit elérhetetlenebbnek mutatod magad, ha bedob egy tali ötletet, akkor te épp nem érsz rá, mert programod van (nem kell részletezni, hogy mi), persze lebeszélhettek rögtön egy másik találkozót egy kicsit későbbi időpontra, csak érezze, hogy elfoglalt nő vagy.

Ha elérhetetlenebbnek tűnsz és elkezd jobban teperni, akkor tudhatod, hogy komolyabban érdekled, ha már rákérdezni nem mersz (én sem merek :D).


Tudom, hogy ezt sokan manipulációnak vagy simán hülyeségnek tartják, és nem is kell megfogadni, de tesztnek jó, hogy megnyugodj, hogy jó úton haladtok afelé, hogy odalegyen érted. Drukkolok, hogy minden úgy történjen, ahogy szeretnéd!

2023. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!