Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért reagál így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem, azonos is az érdeklődési körünk. Nem értem viszont, ha kicsit is törödöm vele, akkor elutasítóvá válik és mintha leperegne róla. Viszont ha én nem értékelem az ő erőfeszítéseit megsértődik.

2023. szept. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Sok pasinak taszito ha egy nő csicskul nyomul
2023. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem kepes erzelmeket fogadni, mert lelkileg serult. Ellenben a rajongast elvarna. Kell ez igy neked?
2023. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Most az első hozzászólót miért pontoztátok le? Ez való igaz! Egy férfi szereti ha úgymond dolgozni kell, egy nőért! A vadász ösztön. Ha tálcán kínálja magát a nő akkor már semmi érdekes és titokzatosság nincs benne!
2023. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de mi számít nyomulásnak? Attól hogy kedves vagyok vele az még nem jelent semmit
2023. szept. 10. 22:39
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Attól hogy kedves vagyok vele az még nem jelent semmit"

Könnyen lehet, hogy az ő szótárában igen.

2023. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!