Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátaim szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim szerint csak hasonló anyagi helyzetű nőkkel lenne érdemes ismerkednem,mert a különbség előbb-utóbb feszültséget fog okozni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

31 vagyok. Anyagilag olyan normál felső középosztályi szinten élek, van egy saját felújított budai lakásom zöld környéken, egy viszonylag jól fizető multis állásom, elég sok félretett pénzem, megtakarításom, a családom vagyonos, több házunk,nyaralónk,értéktárgyaink vannak.

Költeni leginkább utazásokra szoktam, szeretem az all inclusive nyaralásokat 5 csillagos szállodákban,és az ilyen kalandos felfedezős utakat is. Meg ételekből minőségit választok, de ezen kívül nem szoktam így nagyzolni, pl. márkás ruhák vagy iphone , luxusautók egyáltalán nem érdekelnek. Csak a kaják meg az utazások a szenvedélyeim. A lányok többsége akikkel próbálkoztam általában pozitívan álltak hozzám, és örültek neki,h szeretek utazgatni, viszont az sokszor feszültséget okozott,h nem pont olyan kaliberű utazásokat akartak mint én, ha meg felajánlottam ,h a szállás részt én szívesen állom,akkor se nagyon akarták elfogadni, vagy feszültséget eredményezett,h ők nem engedhetik meg maguknak. Meg sokszor utólag mondta egy-egy lány, hogy hát ez nekik sok ahogy én élek, pedig semmi olyan nagyon extra dolgot nem csináltunk. Barátaim már többször mondták,h egy bizonyos anyagi szint alatt ne is ismerkedjek, mert úgysincs értelme, viszont nekem ez nem olyan fontos szempont, meg amúgy se szeretek ilyesmiket kérdezgetni a másiktól ismerkedés elején. Nyilván ha valaki nagyon pénzéhes, és csak azért akar velem lenni,h én eltartsam, azokat hamar kiszűröm,és offolom, szóval rájuk kár szót pazarolni. Alapvetően csak normális nőkkel ismerkedem.


2023. okt. 28. 12:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
55%
28: én nem az a válaszoló vagyok. Én anno pl. egyetemistaként, 23-4 éves koromban fogadtam el utazást a páromtól, de nem lett volna nekem mindegy, mennyit költ rám. Pl. fizetett nekem 50e-t egy hosszabb balatoni kirándulásra, az belefért még a "büszkeségembe". De hogy mondjuk elmentünk volna pl. a Maldív-szigetekre, azt nem fogadtam volna el. Kiszolgáltatottnak éreztem volna magam, zavart volna a tudat, hogy annyit rám költ úgy, hogy valószínűleg vissza sem tudom fizetni hosszú évekig.
2023. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!