Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátaim szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim szerint csak hasonló anyagi helyzetű nőkkel lenne érdemes ismerkednem,mert a különbség előbb-utóbb feszültséget fog okozni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

31 vagyok. Anyagilag olyan normál felső középosztályi szinten élek, van egy saját felújított budai lakásom zöld környéken, egy viszonylag jól fizető multis állásom, elég sok félretett pénzem, megtakarításom, a családom vagyonos, több házunk,nyaralónk,értéktárgyaink vannak.

Költeni leginkább utazásokra szoktam, szeretem az all inclusive nyaralásokat 5 csillagos szállodákban,és az ilyen kalandos felfedezős utakat is. Meg ételekből minőségit választok, de ezen kívül nem szoktam így nagyzolni, pl. márkás ruhák vagy iphone , luxusautók egyáltalán nem érdekelnek. Csak a kaják meg az utazások a szenvedélyeim. A lányok többsége akikkel próbálkoztam általában pozitívan álltak hozzám, és örültek neki,h szeretek utazgatni, viszont az sokszor feszültséget okozott,h nem pont olyan kaliberű utazásokat akartak mint én, ha meg felajánlottam ,h a szállás részt én szívesen állom,akkor se nagyon akarták elfogadni, vagy feszültséget eredményezett,h ők nem engedhetik meg maguknak. Meg sokszor utólag mondta egy-egy lány, hogy hát ez nekik sok ahogy én élek, pedig semmi olyan nagyon extra dolgot nem csináltunk. Barátaim már többször mondták,h egy bizonyos anyagi szint alatt ne is ismerkedjek, mert úgysincs értelme, viszont nekem ez nem olyan fontos szempont, meg amúgy se szeretek ilyesmiket kérdezgetni a másiktól ismerkedés elején. Nyilván ha valaki nagyon pénzéhes, és csak azért akar velem lenni,h én eltartsam, azokat hamar kiszűröm,és offolom, szóval rájuk kár szót pazarolni. Alapvetően csak normális nőkkel ismerkedem.


2023. okt. 28. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Le fognak pontozni, téged pedig szarrá oltanak, de szerintem igazad van.


Én úgy gondolom, hogy a nagyjából azonos életszínvonal a kívánatos egy párkapcsolatban.


Ami engem illet, nem jönnék össze egy utcaseprővel (habár a Gyakoriról tudom, hogy minden utcaseprő intelligensebb, műveltebb és szélesebb látókörű, mint akármelyik orvos, ügyvéd vagy egyetemi tanár). De ugyanígy nem szeretnék olyan férfival lenni, aki számottevően gazdagabb nálam.


Szóval szerintem teljesen jogos és helyes az elvárásod.

2023. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolom, hogy két érett, és értelmes, komolyabb frusztrációktól mentes embernél az ilyesmik nem okozhatnak gondot.
2023. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból mi számít nálad viszonylag jól fizető állásnak?
2023. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van a barátaidnak.
2023. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Hát én még dilemmában vagyok ezzel, mert sokáig naivan úgy gondoltam( valamennyire még most is),hogy az anyagiak nem számítanak.

Viszont a tapasztalataim alapján szinte mindig kibukott valami. Inkább megérzésekre szoktam hallgatni,de a racionálisabb énem azt súgja,h nem jó ötlet úgy belevágni,h nagyok a különbségek. Mer pénzéheseket offolom ,a nem pénzéhesek viszont meg nem hajlandóak semmit elfogadni. Szóval végül is sehogy se jön ki jól. :D Ha viszont hasonló szinten lennénk, akkor ilyen feszültségek biztos nem lennének. Csak hát direktbe én nem tudok így választani, mert az,h kibe zúgok bele ,nem ezen múlik.

2023. okt. 28. 12:56
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Pedig ironikus módon pont azokkal lennél el jól, akik a pénzedre hajtanak. Mert azok elfogadnák ezeket a dolgokat.
2023. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Változó a fizum,de úgy nettóban kb. 600ezer körül szokott lenni, ennek kb. fele az fix, a többi jutalék. Persze ez nevetséges összeg, de számomra tökéletesen elég, mivel a megtakarításaim,befektetéseim sokkal többet számítanak,mint az,h éppen mennyit keresek, de ha épp nincs valami luxusutazás, akkor még ebből a fizuból is valamennyit félre tudok tenni.

Egyébként a fizetését sose szoktam megkérdezni senkitől, mert teljesen érdektelen információ, ha valaminek már van jelentősége, akkor az inkább a vagyon.

2023. okt. 28. 13:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ősi dilemma, hogy mi alapján éljünk: a szerelmünket vegyük feleségül vagy biztosítsuk be magunkat anyagilag. E dilemmára adott válasz dönti el az életed. Sokan választják a gazdasági változatot, de egyelőre népszerűbb a lelki társ alapján történő választás. Mindkét verzióra lehet indokokat felhozni, de a társas kapcsolatok minőségét és tartósságát az határozza meg, hogy a partnerek mennyire képesek a felmerülő problémáikat megoldani. Ha ez sikerül, akkor a kapcsolat sikeres lesz, ha nem, akkor nem lesz sikeres
2023. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hasonló a hasonlóhoz bármiről is legyen szó!
2023. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

"Egyébként a fizetését sose szoktam megkérdezni senkitől, mert teljesen érdektelen információ, ha valaminek már van jelentősége, akkor az inkább a vagyon."


Pedig az emberek 99%a abból él! Nem vagyonból.

2023. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!