Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátaim szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim szerint csak hasonló anyagi helyzetű nőkkel lenne érdemes ismerkednem,mert a különbség előbb-utóbb feszültséget fog okozni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

31 vagyok. Anyagilag olyan normál felső középosztályi szinten élek, van egy saját felújított budai lakásom zöld környéken, egy viszonylag jól fizető multis állásom, elég sok félretett pénzem, megtakarításom, a családom vagyonos, több házunk,nyaralónk,értéktárgyaink vannak.

Költeni leginkább utazásokra szoktam, szeretem az all inclusive nyaralásokat 5 csillagos szállodákban,és az ilyen kalandos felfedezős utakat is. Meg ételekből minőségit választok, de ezen kívül nem szoktam így nagyzolni, pl. márkás ruhák vagy iphone , luxusautók egyáltalán nem érdekelnek. Csak a kaják meg az utazások a szenvedélyeim. A lányok többsége akikkel próbálkoztam általában pozitívan álltak hozzám, és örültek neki,h szeretek utazgatni, viszont az sokszor feszültséget okozott,h nem pont olyan kaliberű utazásokat akartak mint én, ha meg felajánlottam ,h a szállás részt én szívesen állom,akkor se nagyon akarták elfogadni, vagy feszültséget eredményezett,h ők nem engedhetik meg maguknak. Meg sokszor utólag mondta egy-egy lány, hogy hát ez nekik sok ahogy én élek, pedig semmi olyan nagyon extra dolgot nem csináltunk. Barátaim már többször mondták,h egy bizonyos anyagi szint alatt ne is ismerkedjek, mert úgysincs értelme, viszont nekem ez nem olyan fontos szempont, meg amúgy se szeretek ilyesmiket kérdezgetni a másiktól ismerkedés elején. Nyilván ha valaki nagyon pénzéhes, és csak azért akar velem lenni,h én eltartsam, azokat hamar kiszűröm,és offolom, szóval rájuk kár szót pazarolni. Alapvetően csak normális nőkkel ismerkedem.


2023. okt. 28. 12:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ahol a másik nem magamért szeret, ott én nem tudom jól érezni magam, szóval azért off. Egyébként abban bízom, talán nem muszáj választani, hisz ha szerencsém lesz, megtalálom a lelki társam, akinél az ilyen anyagi problémák se jönnek elő. Egyébként sztem nem muszáj ,h egy szinten legyünk,csak olyan nagyon nagy különbség ne legyen.
2023. okt. 28. 13:14
 12/31 anonim ***** válasza:
16%
Veled van a baj, ha egy no elfogadja akkor az mar pénzéhes, ha nem fogadja el akkor meg nem illik-hozzad. Nem is akarsz te kapcsolatot.
2023. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szerintem önmagában attól,h valaki elfogad valamit, nem lesz pénzéhes.

Más az, aki egyszer-kétszer elfogad egy meghívást, meg az aki egész életében kitartott szeretne lenni.

2023. okt. 28. 13:17
 14/31 anonim ***** válasza:
49%

#12:


Miről dumálsz? Eléggé rossz, hogy meghív valahova a férfi és a nő nem fogad el még egy kávét se tőle nehogy pénzéhesnek nézze.

Normális nő felez, egyszer ő fizet azt jól van.



Kérdező, ha az a nő rendes, érett, intelligens akkor maj'nem mindegy, hogy diplomája van, vagy szakmát végez. Simán lehet, hogy gyűjt vagy már továbbtanul. Aki azt mondja hogy a háttér a legfontosabb, vagy jóval fontosabb mint az érzések azok azt se tudják, hogy mit jelentenek...

2023. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sokka többet keres a párom. Igen, én vagyok a nő, ő a férfi. Egyetem alatt ismertem meg, amikor minden forint számított, tehát nem ez volt az alaphelyzet. Én kevesebbet is dolgozok, és fele amnyit sem keresek, mint ő. Amikor alakult ez a különbség, engem is kezdett zavarni. Soha nem tartott el senki, és nem akartam pióca lenni. Nálunk cserébe én vezetem a háztartást maximálisan, én tartok rendet, én főzök, stb. Időm is több, és legalább valamit kompenzálok vele. Nameg ahogy én rakok rendet, úgy ő sosem fog. De nekem erre volt időm, hogy adaptálódjak. Namost egy kapcsolat elején ez a különbség teljesen érthető, hogy zavaró lehet. Ez jó jel, mert ha nem zavar ez egy nőt, akkor a pénzed a fő szempont. Egyáltalán nem értek vele egyet, hogy ne ismerkedj akárkivel, aki szimpatikus. Nyíltan kell kommunkálni, és ne az harmadik randin utazzátok körbe a világot.
2023. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%

Egy veled azonos anyagi színvonalon élő nőnek több kell, mint amit te/ő anyagilag nyújtani tudtok.Ha meg is elégedne azzal, amennyid neked van, akkor meg már lehet azt várná, hogy mondjuk külsőre jobban nézz ki, stb.Valami extrát.

Az a helyzet, hogy a nők többsége nem képes tisztelni/szeretni/nem lakótársként kezelni egy ilyen 50-50 fizetős pasit, aki semmi extrát nem hoz az életébe.

Neked tényleg egy nálad rosszabb anyagi helyzetű nő lenne megfelelő, aki el is várja, hogy költs rá.Majd rá fogsz erre jönni, hogy ez a valóság, így lesz kiegyensúlyozott kapcsolatod.

Ugye az is érdekes, hogy mindenki magához hasonló szociális rétegben ismerkedik.Ha te ilyen jól állsz anyagilag, akkor hogy nem találtál eddig olyan nőket, akik veled akarnak lenni, és szintén hozzák a te szinted anyagilag?Elárulom: mert azoknak te kevés vagy.

2023. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Elég kevés olyan nővel találkoztam, akik hozták volna a szintem anyagilag, de beléjük se voltam szerelmes.
2023. okt. 28. 14:59
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

#11 Nem arról van szó, hogy olyat válassz, aki nem magadért szeret.Hanem arról, hogy sok nő, aki magadért szeret, az is elvárja, hogy te költs rá.Érted?

Amikor nálad csóróbbal ismerkedsz, akkor fogadd el, hogy te is azon a színvonalon kell gondolkodj, amit a csóróbb megengedhet magának, vagy te fizetsz neki is.Máshogy nem fog menni.És nem, nem segítség az, hogy csak a szállást fizeted ki.Mindent fizess ki, vagy minimum a teljes utazása költségének a 90%-át.Ezért utasították vissza az ajánlatod, hogy fizeted a szállást, mert nekik az nem segítség.A programok rájuk eső részét nincs pénzük kifizetni azon a színvonalon, ahogyan te szeretnél szórakozni.Ezt értsd meg.

Találnál te kedves, csinos, aranyos nőt, aki magadért szeret és szívesen el is fogadná, hogy te fizesd ki az ő részét is a nyaralásaitokon, csak ugye te ezt nem ajánlod fel.De majd ha megtalálod a megfelelő nőt, arra nem fogod sajnálni a pénzt.

2023. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#17 Na, ez az.Meg gondolom kölcsönös is volt az érzés.Mármint hogy az ő részükről sem volt szerelem.
2023. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Akiknek felajánlottam,h fizetem a szállást, azok olyan szállodák voltak,ahol all inclusive ellátás lett volna, meg ha most valami helyre külön beültünk volna ott nyilván meghívom ha úgy van. Nekik csak a repjegyet kellett volna kifizetni. De nem azért utasították vissza,mert ne tudták volna a repjegyet kifizetni, csak simán nem akarták a meghívást elfogadni.
2023. okt. 28. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!