Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátaim szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaim szerint csak hasonló anyagi helyzetű nőkkel lenne érdemes ismerkednem,mert a különbség előbb-utóbb feszültséget fog okozni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

31 vagyok. Anyagilag olyan normál felső középosztályi szinten élek, van egy saját felújított budai lakásom zöld környéken, egy viszonylag jól fizető multis állásom, elég sok félretett pénzem, megtakarításom, a családom vagyonos, több házunk,nyaralónk,értéktárgyaink vannak.

Költeni leginkább utazásokra szoktam, szeretem az all inclusive nyaralásokat 5 csillagos szállodákban,és az ilyen kalandos felfedezős utakat is. Meg ételekből minőségit választok, de ezen kívül nem szoktam így nagyzolni, pl. márkás ruhák vagy iphone , luxusautók egyáltalán nem érdekelnek. Csak a kaják meg az utazások a szenvedélyeim. A lányok többsége akikkel próbálkoztam általában pozitívan álltak hozzám, és örültek neki,h szeretek utazgatni, viszont az sokszor feszültséget okozott,h nem pont olyan kaliberű utazásokat akartak mint én, ha meg felajánlottam ,h a szállás részt én szívesen állom,akkor se nagyon akarták elfogadni, vagy feszültséget eredményezett,h ők nem engedhetik meg maguknak. Meg sokszor utólag mondta egy-egy lány, hogy hát ez nekik sok ahogy én élek, pedig semmi olyan nagyon extra dolgot nem csináltunk. Barátaim már többször mondták,h egy bizonyos anyagi szint alatt ne is ismerkedjek, mert úgysincs értelme, viszont nekem ez nem olyan fontos szempont, meg amúgy se szeretek ilyesmiket kérdezgetni a másiktól ismerkedés elején. Nyilván ha valaki nagyon pénzéhes, és csak azért akar velem lenni,h én eltartsam, azokat hamar kiszűröm,és offolom, szóval rájuk kár szót pazarolni. Alapvetően csak normális nőkkel ismerkedem.


2023. okt. 28. 12:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16 jol beszel. En is ilyen vagyok nokent
2023. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

#20 Ha olyan egzotikus utazásra mész, akkor egy csóróbb félnek "csak" a repjegy is olyan megterhelő lehet, hogy bár ki tudná fizetni, de nem akarja, mert másra kell neki az a pénz.Mondjuk akár félretenni.Ezt csak te hiszed, hogy nem az anyagi teher miatt utasították vissza a felajánlást.

Ha azt mondtad volna, hogy gyere drágám, elviszlek nyaralni, neked semmivel nem kell törődni, én elintézem, fizetem és nekem ez nem teher, mert szeretlek, akkor kíváncsi vagyok hányan nem fogadták volna el...

2023. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%

"gyere drágám, elviszlek nyaralni, neked semmivel nem kell törődni, én elintézem, fizetem és nekem ez nem teher, mert szeretlek, akkor kíváncsi vagyok hányan nem fogadták volna el..."


Hát én pl. nem. Olyan, mintha kiskutya lennék, akit az emberei visznek nyaralni.


Szerintem is nagyjából egyformán kell keresniük a pároknak, pont azért, amit leírtál. Hogy a nyaralásra költött pénz mindkettőnknek plusz legyen.

2023. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
#23 Nem is rólad volt szó, hanem azokról, akiknek felajánlotta a kérdező.Nyilván, mivel te egy kisKUTYÁNAK tartod magad, ezért nem fogadtad volna el.De egy kiscica elfogadta volna.:) Látod, ez a különbség.
2023. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kerdezo nyugodtan irj ram :) szerintem kedvelnel, nem keresek sokkal rosszabbul es az en csaladi korom is hasonlo, sajat ingatlanok...

Foglalkozom magammal kivul is es belul is es meg sorolhatnám :)

2023. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%

"Nyilván, mivel te egy kisKUTYÁNAK tartod magad, ezért nem fogadtad volna el.De egy kiscica elfogadta volna.:) Látod, ez a különbség."


Hogy kutya, macska, hörcsög, aranyhal, teljesen mindegy. Tehetetlen házikedvenc, akit visznek, és csak a jelenlétével járul hozzá bármihez.

2023. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Normális, felnőtt nő nem akarja hogy fizetgessenek neki mindent, mint valami gyereknek.
2023. okt. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26,27 ezeket a valaszokat nok irjak?? Marmint amiket irtatok?
2023. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#23 és #26 vagyok, nő.
2023. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy létezik olyan nő is, aki alacsonyabb keresetű, és nem problémázik azon, hogy te többet adsz a kapcsolatba, de jobb esélyekkel indulsz egy harmonikus, normális kapcsolatra, ha hasonló anyagi szinten élőkkel ismerkedsz. Mert nem tudhatod, kinek mekkora a büszkesége az alacsonyabb életszínvonalúak között - ugye sokat duruzsol a média, az internet a fülükbe, hogy "hú, ha elfogadsz ezt-azt-amazt, akkor egy parazita aranyásó vagy", meg alapvetően nem vagyunk ugyanolyanok, van, akinek fontos, hogy maga keressen meg mindenre pénzt arra, amit "kap". Na ezek a problémák kevesebb eséllyel merülnek fel, ha egy szintén jómódú nővel ismerkedsz. Nem lesz az gond, hogy valószínűleg neki nem tellene erre az utazásra, és akkor rosszul érzi magát, ha te fizetnél vagy köti az ebet a karóhoz, hogy menjetek akkor helyette vmi olyan helyre, ami téged nem érdekel...


Meg persze, értem azt, hogy az ismerkedés elején nem akarsz a másik tárcájában turkálni, de akkor érdemes olyan helyen ismerkedni, ahol nagyobb eséllyel "botlasz" bele olyasvalakibe, aki hozzád hasonló életszínvonalon él. Pl. munkahelyen (persze lehetőleg nem beosztott vagy főnök :D), munkahelyi barátok körében, börzéken, utazásokon.

2023. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!