Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az érdeklődési köröm (életem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdeklődési köröm (életem) tényleg ennyire taszító a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek színházba járni, színvonalasabb kávézókba beülni, nagyon szeretem az Operát (életem legszebb, legcsodálatosabb élménye lesz szerintem, mikor a következő Operabálon én is részt veszek már). Vonz a kultúra nagyon... Azonban emellett rendszeresen járok pl. diszkóba is, viszont ott nem ismerkedek igazán férfiakkal, ha mégis, abból sem lesz semmi, akkor sem, ha eredetileg a másik fél sem csak egyéjszakás kalandot keresett.

Ezeken a kulturális jellegű programokon, összejöveteleken pedig szintén nem igazán tudok ismerkedni, mivel az emberek nagy többsége párban jön, sokszor nem tudom eldönteni, hogy a férfi a párjával van vagy csak ismerősével, családtagjával...

Ha mégis összejön egy-egy randi valahonnan, akkor rendszerint elijeszti a pasit az érdeklődési köröm, az opera, az Operaház...

Meg fog ez valaha változni vagy egyedül maradok örökre?


N21


2010. okt. 19. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tehát 18 évesen léptél le otthonról?

megkérdezhetem h mit dolgozol? h ennyi mindenre van lóvéd?

2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem "leléptem", hanem felköltöztem Budapestre, mivel ahol éltem, ott nem szerettem volna élni, vonzott a kultúra, a több lehetőség... Először nekem is nagyon nehéz volt, főleg, hogy szegény családból származom, tehát anyagi támogatást nem kaphattam otthonról... Dolgoztam először pultosként, plázában eladóként, kis cégnél titkárnőként... Aztán átkerültem mostanra egy nagyobb, többet fizető céghez - szinten titkárnőnek.
2010. okt. 20. 19:40
 23/25 anonim ***** válasza:
Duma:)
2010. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

3 év alatt önerőből, ilyen jelentéktelen beosztású munkákkal nem gazdagodhattál meg annyira, hogy lazán kidobj félmilliót vagy nemtom mennyit az operabálra úgy, hogy ne hiányozzon.

kurv.lkodtál inkább, nem?

2010. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem gazdagodtam meg, nem is voltam sosem prostituált, nem kell itt ocsmánykodni, rettentő primitív. 2 év alatt összespóroltam a rá valót, szerencsére lakbért már nem kell fizetnem, mert sajnos egy éve meghalt a nagypapám, tőle örököltem pénzt, abból vettem lakást.
2010. okt. 21. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!