Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az érdeklődési köröm (életem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdeklődési köröm (életem) tényleg ennyire taszító a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek színházba járni, színvonalasabb kávézókba beülni, nagyon szeretem az Operát (életem legszebb, legcsodálatosabb élménye lesz szerintem, mikor a következő Operabálon én is részt veszek már). Vonz a kultúra nagyon... Azonban emellett rendszeresen járok pl. diszkóba is, viszont ott nem ismerkedek igazán férfiakkal, ha mégis, abból sem lesz semmi, akkor sem, ha eredetileg a másik fél sem csak egyéjszakás kalandot keresett.

Ezeken a kulturális jellegű programokon, összejöveteleken pedig szintén nem igazán tudok ismerkedni, mivel az emberek nagy többsége párban jön, sokszor nem tudom eldönteni, hogy a férfi a párjával van vagy csak ismerősével, családtagjával...

Ha mégis összejön egy-egy randi valahonnan, akkor rendszerint elijeszti a pasit az érdeklődési köröm, az opera, az Operaház...

Meg fog ez valaha változni vagy egyedül maradok örökre?


N21


2010. okt. 19. 13:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Látod, ez a kérdés bennem is megfogalmazódott, csak ugye fordított felállásban.

Kiröhög és szájhuzogatva reagál a Nök 90%-a, ha elmondom, hogy szeretem a színházat, az operát, van hogy Pavarottit hallgatok, ha vezetek akkor George Michaelt.

Mi ebben a nevetséges?!

Volt aki már kijelentette, hogy homokos vagyok, mert ilyen zenéket is hallgatok. Természetesen mást is hallgatok, ami javában drum and bass.

Diszkóba Én is járok, bár egyre kevesebbet, mert valahogy minden helynek süllyed a színvonala és olyan embereket engednek be, akikkel nem lehet egy helységben normális keretek közt szórakozni.

Utálom a tömegcikkeket, tömeg embereket, akik az MTV-böl és a hülye elvárásokból merítik az életet...

A mai világban már csak a külsöségek játszanak szerepet és, hogy minél ostobább legyen az ember.

"Ciki", ha szereti valaki a gyerekeket, ciki a fent említett minden. "Ciki", ha van az embernek egy veterán autója és egy jó pár régisége.


A lényeg, hogy szerintem ne aggódj, nem fogsz egyedül maradni, csak az élet megkímél a sok tudatlan bunkótól.

Majd eljön az az ember az életedbe, akivel meglesznek ezek a közös érdeklödések és jól érzed magad vele.

Én úgy gondolom megéri kivárni egy normális partnert, mintsem elkapkodni és görcsösen keresni, hiszen egy jó többet ér, mint 100 sz@r.


21/F

2010. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Neked egy idősebb, (szerintem simán 40 körüli is ha téged nem zavar) gazdag, művelt pasas kell, aki mellett kedvedre hódolhatsz a kultúra iránti zserelmednek, akinek az oldalán méltóképppen megjelenhetsz az Operabálban és színházban.
2010. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 19. 14:24
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy kell neked 40-es pasas , biztos van a te korosztályodban is hasonló gondolkozású ember . :)

A színház meg egyébként szerintem is jó tud lenni .

Operát meg utálom :P

Operabál sem vonz .

A másoik meg hogy operabálban simán lehet szerintem ismerkedni . Egy pasi se fog elzavarni azért mert párral jött , maximum csak beszélgettek egyet .

24/f

2010. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak ez csípi a szemem: "Vonz a kultúra nagyon..."

A sznob mindenedet. Kultúra == öregembereknek való unalmas hülyeségek (ez én olvasatomban)? Nem hiszem.

2010. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az érdeklődési köröd taszító, mindössze az anyagi vonzatai.

20F

2010. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

Ismerős érzés, bár én inkább az instrumentális zenét szeretem... ...volt barátnőmet egyszer sikerült elrángatni egy koncertre, Chopin és Liszt zongoraversenyek voltak, amik azért szerintem élvezhetők egy laikus számára is, de tökre unta végig, pedig próbáltam közben magyarázni, hogy ez vagy az mitől érdekes, most mi jön, de abszolút nem kötötte le. Úgyhogy, vagy olyat keress aki szereti az ilyet, vagy fogadd meg a tanácsom; és ha nem szereti, akkor sose vidd ilyen helyekre.


20f


- off: ha van kedved akkor írj egy emailt, nem barátnőt keresek, csak szimpatikus vagy(egyébként sem vagyok pesti). :)

2010. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek a te korosztályodban is, csak nem sok. Nem könnyű megfelelő párt találni, akivel sokmindenben összepasszoltok. Ebben nincs semmi taszító, te ilyen vagy, ha kellesz, akkor ezzel együtt szeressen(ek). Ez ilyen. Legyél önmagad nyugodtan. Inkább az lehet a félreértés a dologban, hogy sokan hajlamosak azt gondolni, hogy otthon is biztos csak a könyveket bújod, nem jársz el sehová, és hogy csak a gregorián zenéről meg a reneszánszról lehet veled beszélni....és ez nagy tévedés. És 18 éves lány vagyok, szeretek nagyon olvasni, és tanulni is. Nézek spektrumot, filmmúzeumot is, bele ásom magam a pszichológiába, és minden előadása bemegyek a fősuliban:) De ettől még én is járok bulizni, randizni, sétálgatni, moziban, és sokmindenről el lehet velem beszélgetni. Szóval nem maradtam le...ahogy te sem:)Csak sok ember elég szűk látókörű.
2010. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Le vannak pontozva, de azoknak van igazuk, akik az anyagiakrol beszeltek.

Eleg nagy igenyeid vannak az operabal tenyleg nem olcso, de gondolom neked errol fogalmad sincs mert a szulok fogjak fizetni!

2010. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Pontosan tisztában vagyok a költségeivel, mivel MINDENT magamnak fizetek. 3 éve nem élek már szülőkkel...
2010. okt. 20. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!