Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a netes társkeresőn a legtöbb pasi azonnal találkozni akar?

Figyelt kérdés

Volt,amelyik még képen sem látott,mégis :D

Aki meg látott képen,pár sor után rögtön azzal nyaggat hogy talizzunk! Miért?

Ha meg visszairok hogy elfoglalt vagyok,kérek kis türelmet stb,akkor meg már nem is irnak?


2010. okt. 18. 21:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt(20:59)-nek. Szerinted nincs igazam. A jelenlegi páromat is a neten ismertem meg. Nem húztuk hetekig a személyes találkozást, inkább igyekeztünk minél előbb össze hozni. Tudod olyan helyre kell megbeszélni, és olyan időben, hogy könnyű legyen a "menekülés" ha épp valami miatt mégsem jön be azaz illető. Nem kell annyira "gyáva nyúlnak" lenni, mert mi van akkor ha nem normális. Eleve ki lehet szűrni az első vagy harmadik levélből milyen típusú az illető. Úgy látszik te még mindig azt hiszed, hogy ez a netes társkeresés olyan CIKI dolog lenne. Pedig nem az. Hiszen manapság már elfogadott dolog és NORMÁLIS FÉRFIVAL is össze lehet jönni ilyen oldalon. Ja és nem mindegyik a "dugásra" hajt. Rossz tapasztalatod miatt nem kell másokat is lebeszélned, mert lehet ő épp így fogja megtalálni a számár ideális és hosszú távú kapcsolatot. Ahogy nekem is sikerült. :) 30/N.
2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nos valamelyik hozzá szóló nagyon jól leírta nekem is hasonló élményeim voltak a nőkkel. Amióta netem van minden hobbimat feladtam és inkább csak gépezek /chatelek (persze szoktam haverokkal mászkálni) Lényeg hogy "minden nő arra ér rá amire akar" szal ne kifogásoljon már annyira ócska duma :D

Hazudozósak.


Persze amelyik nőnek rögtön be jösz az felfog hívni és keres téged rövid időn belül.....


1x volt ilyen életembe sose felejtem el azóta is bele vagyok szerelmesedve és imádom. Igaz csak 2 hétig jártunk de nála jobbat még nem találtam :)


ez másfél évvel ezelőtt történt. :S


20/F

2010. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
neten ismerkedni nemlehet... illetve nem sok jó sülhet ki belőle, személyes ismeretség kell egy kapcsolathoz, szerelemhez... net arra jó hogy alapvetően el tudd dönteni hogy valaki szimpi vagy sem, és utána tali. szerintem le lehet szűrni azér pár email után hogy ha csak arra hajt valaki, vagy szerintem abszolút elfogadható lányok részéről, ha első ilyen vakrandira a barátnőjükkel mennek. a találkozásig. hogy ha valami szatír akkor nincs egyedül kiszolgáltatva. ha látják hogy normális, akkor a barátnő lelép, és mehet rendesen a randi. én nem sértődnék meg ha nem egyedül vár a lány, nem baj az ha óvatos, viszont a neten "megismerés" kizárt... eleve ellentmondásos a megismerni és a net...
2010. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló. Ja teljesen igazad van. Mindig a nők választanak. Énnekem is eddig 1 barátnőm volt akivel úgy jöttem össze hogy ő kezdeményezte. Sok köztünk a hasonlóság, nekem is 1 volt akivel jól ment a dolog de csak rövid ideig jártam vele, kb 3 hónapot de mivel távkapcs. volt kb 4 szer tudtunk talizni, és nekem is másfél évvel ezelött volt :D.
2010. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja és én is már lassan több időt töltök cseteléssel mint bármi mással. De ennek ellenére még nem tudtam összejönni senkivel se. De annyi elönye lett a dolognak hogy megtanultam gyorsgépelni és félig meddig már vakon is tudok gépelni :).
2010. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

jaja már én is villám sebességgel pötyögök...

csak a kilók meg kúsznak felfelé rám, meg a szemem is vörös :D

hogy fogok igy tetszeni a netes pasiknak?? XD

2010. okt. 22. 22:21
 27/28 anonim ***** válasza:
22:11 es igen a neten megismerni tényleg nem nagyon lehet van azért kis tapasztalatom benne :). A net torzít és nem mindenki olyan vagy úgy "viselkedik" mint ahogy azt a valóságban tenné. Személyes tali kell ahhoz hogy kiderüljön a valós arc.
2010. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem baj ha kicsit duci vagy bár ez is torzítás :D. A nők a negatívumokat valahogy annyira ki tudják emelni cseten is de azt tudom mondani nem hátrány :) Inkább legyen duci, mint egy deszka alkat pipaszár lábakkal. Nekem az jobban bejönne. :p
2010. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!