Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a netes társkeresőn a legtöbb pasi azonnal találkozni akar?

Figyelt kérdés

Volt,amelyik még képen sem látott,mégis :D

Aki meg látott képen,pár sor után rögtön azzal nyaggat hogy talizzunk! Miért?

Ha meg visszairok hogy elfoglalt vagyok,kérek kis türelmet stb,akkor meg már nem is irnak?


2010. okt. 18. 21:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nekem is volt benne részem és nem értem ezt az előbb beszéljünk msn-en dolgot.minek?ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor miért ne lehetne személyesen találkozni?úgy sokkal közvetlenebb lenne az egész.akár egy séta közben sokkal jobban meg lehet ismerni egymást mint neten.de hát ez az én véleményem vagy ennyire le vagyok maradva?

23/F

2010. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
nem vagy lemaradva,csak én vagyok tul óvatos :D
2010. okt. 18. 22:07
 13/28 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Hagyd a francba! Én is jártam így. Utolag tudom: ilyenekkel nem érdemes talizni. Valami hibádzik náluk: általában: kompjuterb.k

43/nő

2010. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

22:05 vagyok

az előző barátnőmmel neten jöttem össze.4 levél volt

1.írtam h tetszik nekem

2.visszaírta h én is tetszek neki

3.találkozhatunk-e mikor/hol?

4.visszaírta h igen

3 nap volt az egész és 9 hónapot voltunk együtt

2010. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Gyorsan akarnak "valamit".
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Aki meg látott képen,pár sor után rögtön azzal nyaggat hogy talizzunk! Miért?"


talán azért akarnak rögtön találkozni, mert nem akarják húzni a dolgot. Én 25F vagyok bár még mindig kezdőnek számitok. Mégis, nem akarok ilyen mai tini lenni: felveszem májvipről emesenbeeee, ott irogatok neki fúúú de jó, már járunk is, van 6 mega msn log. Nem kérlek, levelezésben nem hiszünk, úgy érzem érettség kérdése kiállni magunkért. És ha nem jövünk be? Rögtön továbbállunk, kezet rázunk, és a föld forog tovább. Mit vársz, hogy valamelyik beleélje magát, hónapokig, aztán meg fájjon?


"Ha meg visszairok hogy elfoglalt vagyok,kérek kis türelmet stb,akkor meg már nem is irnak?"


ezt meg nem is értem, de szerintem itt kisebb kretenizmust figyelhetünk meg. Ha ráirsz, hogy "bocsi nem érek rá, később" akkor mégis mit irjanak??? Akkor az a szerencsétlen himnemű vár rád nem? Mit irjon tovább? Irjon egy hét után, hogy "bocsi látom megfeledkeztél rólam"???? Nálad a labda! Komolyan nem értem...


az meg sajnos úgy alakult, hogy ez általában lekoptatós duma. Tudom hogy nem mindig igy van, de sajnos ilyennel sok pasi találkozott már. Különben is, ki akarna kezdeni egy olyan lánnyal, akinek ilyenekre nincs ideje?

2010. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
utolsó.ez nem lekoptatós duma,egyetemre járok,egy csomó zh-m van,nem tudom valakivel bármikor találkozni,amikor jó neki :S csak ezt nem értik meg :(
2010. okt. 19. 08:45
 18/28 anonim ***** válasza:

Szia! Ok, leírom az én történetemet. Én is megismertem neten egy lányt még tavaly. Sokat msn eztünk és egész jól megvoltunk már felvetödött bennem hogy találkoznunk kellene valamikor. De nem akartam rögtön mert én olyan voltam, hogy szeretem inkább jobban megismerni a lányokat mielött találkoznánk. Sajnos ez hiba volt :(. Ugyanis amikor kb 3 hónap msn ezés után vettem a bátroságot és megírtam neki hogy talizzunk, ő azzal hárította, hogy most ebben a hónapban nagyon elfoglalt nem ér rá stb...majd a következő hónapban talizzunk inkább...aha, igen csak az a furcsa, hogy a barátnőivel meg azért el tud menni bulizni? :S Arra van ideje? Ha valaki annyira elfoglalt akkor bulizni sincs ideje meg energiája sem , nem? Vagy ha mégis van ideje bulizni akkor ennyi erővel velem is tudna talizni. Szóval én már nem hiszek ebben a elfoglalt vagyok kérek egy kis türelmet dologban.

Ezért megfogadtam, hogy jobb mielöbb talizni mert különben ha vár az ember akkor abból már nem lesz tali. Mert a másik fél közben összejöhet valaki mással is. Nekem ez a tapasztalatom.


Éa ez nem rámenőség vagy hogy szexelni akarok, hanem miért várjon olyan sokat az ember beleéli magát hónapokig a dologba hogy van egy barátnője aki igaz hogy csak virtuális, és majd valamikor találkozunk jajj de jó lesz végre látom is, és együtt lehetünk valóságban is, aztán meg mégse lesz találkozás...:S.

2010. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
megint én vagyok... ismered az oroszlán és a bennszülött történetét? :D túl sokat játszották el a nők ezt a dolgot, mert ugye gerincük nagyon kevésnek van... aztán meg ha tényleg ez a helyzet, nem hisszük el
2010. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

36 évesen én már nem tartozom a tinik közé,de egy barátnő javaslatára megpróbálkoztam az interneten ismerkedni..

Alig,hogy felkerültem egy oldalra már jöttek is az érdekes msn-es beszélgetések..Volt olyan fiatal srác aki 18 éves volt,és rám írt..Kérdeztem tőle,hogy látta-e hogy kiírtam mennyi idős vagyok,hiszen nem sokkal fiatalabb a fiam mint ő..A válasz: Őt nem zavarja a kor,és amúgy is idős nők tapasztalatára van szüksége..Én ledöbbentem,mert sehol nem írtam olyat,hogy szexuális tanácsadó lennék..

Sőt meg is írtam,hogy 36 évesnél csakis idősebb férfiak írjanak..De nem csak ezen akadtam ki..Solt olyan férfi (40 éves) akivel kétszer írogatunk,nagyjából leírtuk a rövid életünket..Majd találkát kért amibe bele is mentem,hiszen a valóságban szemtől.szemben többet tudhatok meg bárkiről(és ő is rólam) mint a monitoron keresztül..Tudjátok bennem van még,hogy "messziről jött ember azt mond amit akar"

Találkoztunk,és jött a meglepetés..Nem egyedül volt,hanem a haverjával,és amikor leültem,rögtön rátért a lényegre.Voltaképpen csak keresnek egy nőt aki benne lenne egy hármas partiba..

Volt olyan akivel szintén találkoztam (csak egyszer írtunk,és rögtön találkát akart)hogy itt is ledöbbentem..Egy nyilvános helyen egy kávézóban volt a randink..Én ott vártam,és lestem a férfiakat,hogy mikor látom meg a partneremet..Ismertetőjelet mindig megbeszélünk..Én az elmondása szerint egy átlagos magasságú,átlagos külsejű férfit vártam.Ehelyett elém ült egy majdnem 60 éves tömzsi,kis kövér ember,aki olyan büdös volt,hogy azt hittem lefordulok a székről..Először azt hittem valami hajléktalan,és így akar pénzt kunyerálni..De amikor elmondta,hogy ő az a pasi akivel ma randim van..nos kiakadtam,mert nem így írta le magát..(félre értés ne legyen nem az a bajom,hogy kövér vagy kopasz valaki,ez nálam nem hátrány)

Sok hasonló történetem van még,de nem írom tovább..A lényeg én feladtam,és úgy döntöttem bizony nekem az internetes ismerkedés nem megy..Végül is a férjemet a TESCO üzletben ismertem meg...Személyesen..(2 éve vagyunk házasok)

2010. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!