Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a netes társkeresőn a legtöbb pasi azonnal találkozni akar?

Figyelt kérdés

Volt,amelyik még képen sem látott,mégis :D

Aki meg látott képen,pár sor után rögtön azzal nyaggat hogy talizzunk! Miért?

Ha meg visszairok hogy elfoglalt vagyok,kérek kis türelmet stb,akkor meg már nem is irnak?


2010. okt. 18. 21:44
1 2 3
 1/28 Moszuke ***** válasza:
83%
na vajon mi lehet az oka /hmm
2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kamuuu ***** válasza:
73%
Kanosak xd:D főleg ha jól nézel ki:D
2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

talán nem neten kéne élni

nem gondoltad még?-.-

2010. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Örülj neki, hogy személyesen is meg akarnak ismerkedni veled és ezért el is vetik a személyes tali lehetőségét. Neked csak el kell fogadni ha ő is annyira szimpi neked mint te vagy neki. Így legalább hamarabb túl leszel rajta és könnyebb az ismerkedés is. 30/N.

2010. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jól nézek ki,ezzel nincs gond.

Csak én olyan vagyok,hogy szeretek hosszabban levelezni valakivel,megismerni kicsit,mielőtt talizunk.Tartok kicsit az idegenektől,nem akarok egy pszichopatát kifogni:D

2010. okt. 18. 21:57
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:48

nincs egészen igazad..A legtöbb férfi azért akar személyes találkozást,mert azt hiszik,hogy ha találkoznak avval a nővel akivel a neten jöttek össze, a találkozásnál egyenes út vezet az ágyba..

Én személy szerint ezért nem ismerkedem neten..Próbáltam..Ha nem volt képem kint akkor is jöttek a személyes randevú kérések..Ha volt kép akkor is..Volt,hogy azt mondtam,hogy 160cm magas 90 kilós,de mosolygós lány vagyok,igaz keveset mosolygok,mert hiányzik pár fogam...De ez sem volt gond..Volt aki rögtön rá is kérdezett:"na és mikor dugunk?"

Szóval a neten ismerkedő lányokat pusztán szexpartnernek tekintik..A férfiak többsége szerint egy "normális" lány nem így ismerkedik...

2010. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Kamuuu ***** válasza:
46%
Jó igen ez is jó rálátás :D lehet hogy én gondoltam kicsit rosszul ezt a hamar találkozást:D mert én is akartam aztán semmi nem lett:D:/ de akkor te gondolod jól most már én is így látom:D
2010. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz találkozni? Ha szimpi az írásban, nézd meg, hogy a valóságban is az-e. A tali nem feltétlenül jelent aktust. Mire jó az neked, hogy csak írkáltok?

Én megkérdeztem a paramétereit, a foglalkozását, kicsit fecsegtem veleerről-arról chat-en, telefonon, és amint lehetett taliztunk. Aztán volt akivel soha többé, volt, hogy még néhányszor, olyan is volt akivel jóbarátok lettünk, akivel szakmai kapcsolat alakult ki...és egy a férjem lett:)

43/nő

2010. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hétnél tovább kár húzni a levelezést. Az sokkal rosszabb, ha beleéled magad egy hang/kép szimpátiájába és az élő meg nagy fos hozzá képest...

Szóval minél előbb tali!

2010. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

...mert szeretne személyesen megismerni.


Van egy társkeresős ismerősöm sok hónapja! Odáig vagyunk egymásért, de csak nem akar velem találkozni, pedig élőben sokkal jobb lenne, elhülyéskednénk egy egész nap.


Nem tudom, hogy mit tegyek. Félek, hogy elvesztem és soha nem találok hozzá hasonlót... :(

2010. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!